BUD, Katacult і Banda випустили «Книгу легендарних вечірок України»

Бренд BUD компанії AB InBev Efes Україна, музичне видання Katacult і рекламне агентство Banda підготували і випустили «Книгу легендарних вечірок України».

Коментарі 1541

У ній зібрані історії зародження, формування та розвитку клубного руху в Україні, а також описані найважливіші вечірки 1990-2019 років. Остання глава книги була дописана на вечірці BUD X Next Chapter під улюблену музику від Kirpich Soundsystem, Kiritchenko, Noizar та інших легендарних клубних артистів.

«Ми переконані, що дуже важливо знати історію сфери, до якої ти причетний. У момент, коли з'явилася ідея створити книгу, в якій вмістяться 29 років клубного життя нашої країни, ми зрозуміли, що зобов'язані реалізувати цей проєкт. Це одночасно і підручник з історії найкращих вечірок України, і своєрідний випускний альбом юності українського рейву. Дуже важливо, що ця книга виходить саме зараз, коли весь світ, у тому числі світ клубних вечірок, завмер на паузі. В української музичної культури прекрасна історія і, незважаючи на вимушене тимчасове затишшя, ми знаємо, що далі буде і це продовження буде гідним нової книги», — коментує Анна Руденко, маркетинг-директор AB InBev Efes Україна.

У «Книзі легендарних вечірок України» також можна знайти старі афіші та флаєри, фотографії та історії учасників українських рейвів. Вони стали основою клубної культури України, яка переживає зараз свій розквіт.

«При створенні книги ми шукали і збирали архівні фото, старі афіші та яскраві історії очевидців зародження і розвитку українського рейву. Книга ілюструє життя клубної молоді в різні періоди історії незалежної України, доводячи, що любов до музики й атмосфери вечірок залишається незмінним атрибутом молодих людей ось уже кількох поколінь», — зазначають у Katacult.

Книга поділена на декілька глав. У них описані значущі події у клубному житті України: зародження українського рейву (1990-1999 рр.), період трансформації клубного руху (2000-2009 рр.) і його розквіт (2010-2019 рр.). Кожна глава розповідає про атмосферу та особливості вечірок у різних містах України — від Києва, Одеси і Харкова до Тернополя та Луганська.

«Минув майже рік відтоді, як з'явилася ідея зробити цю книгу. І ось нарешті вона побачила світ. Ця книга важлива для сучасників, оскільки вона досліджує значний прошарок української культури, про який майже не писали в твердих палітурках. А тепер матеріали про знакові українські вечірки зібрані в одному виданні, яке можна знайти навіть у міській бібліотеці», — говорить Banda.

«Книга легендарних вечірок України» буде доступна в книжкових закладах та бібліотеках. На її сторінках зібрано важливі моменти клубного руху. Книга допоможе справжнім рейверам зануритися в приємні спогади, а всім іншим — дізнатися більше про те, що відбувається в українських клубах і як вони впливають на формування культури України в цілому.

Скачати книгу BUD X Next Chapter можна за посиланням: https://bud.ua/budx.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода