Budweiser відтворив легендарну рекламу «Whasssup», адаптувавши її до нинішніх реалій карантину

Budweiser, глобальний бренд компанії AB InBev, відтворив свою легендарну рекламу «Whasssup», присвятивши її сьогоднішнім умовам перебування на карантині.

Коментарі 2120

Мета кампанії ― нагадати суспільству про те, як важливо бути уважними до друзів і близьких під час соціальної ізоляції, обумовленої COVID-19.

«Пандемія істотно вплинула на наш звичний спосіб життя зокрема, багатьом довелося обмежити спілкування з друзями та рідними. Тому ми вирішили, що настав підходящий момент, щоб нагадати суспільству про необхідність залишатися на зв'язку з близькими. У той же час ми хотіли надати цьому меседжу легкої і ненав'язливої форми, і вибір припав на рекламу Budweiser «Whasssup», що вже стала культовою. Ця кампанія втілює традиційні цінності бренда Bud, нагадуючи про те, як важливо підтримувати один одного навіть на відстані», ― говорить Метью Лідбітер (Matthew Leadbeater), маркетинг-директор бренда Budweiser в Європі.

Кампанія проводиться під хештегом #TogetherAtADistance (#РазомНаВідстані), побачити відеоролик можна в соцмережах AB InBev і Budweiser. Реклама закликає залишатися на зв'язку з близькими людьми в цей непростий час і закінчується меседжем: «Друзі підтримують друзів. Не забувай про своїх»(Buds Support Buds; Check In on Yours).

«В умовах карантину ми найбільше сумуємо за можливістю зустрічатися з нашими близькими та друзями. Ми закликаємо підтримувати зв'язок з друзями на відстані, чому і присвячений оновлений легендарний ролик Bud. Ми сподіваємося, що цей ролик викличе у вас посмішку і вам захочеться подзвонити або написати друзям, щоб дізнатися, як у них справи», ― коментує Анна Руденко, маркетинг-директор компанії AB InBev Efes Україна.

 video

Нагадаємо, що оригінальна реклама дебютувала в 1999 році, перетворивши фразу «Whasssup?» (Розм. «Як справи?») у справжній феномен попкультури. Кампанія отримала безліч нагород, у тому числі Гран-прі в Каннах і Grand Clio.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода