Букети з доставкою від Flowers.ua: як швидко і зручно замовити квіткову композицію онлайн

У вік сучасних технологій та інтернету більшість покупок здійснюються онлайн. Доставка квітів за допомогою додатка або на сайті буквально за кілька хвилин - абсолютно реальна. Це не тільки зручно і швидко, але і істотно заощаджує ваші гроші і нерви. Більше не потрібно відстоювати довгі черги в святкові дні за букетом квітів. Все, що необхідно, це доступ в мережу і 2-3 хвилини вільного часу. Купити квіти на сайті - це зручний і сучасний спосіб справжніх романтиків.

Коментарі 1666

Додаток Flowers.ua

Зараз практично у кожного є смартфон, за допомогою якого можна замовити доставку буквально в 2 кліка, не встаючи з дивана. У додатку є список букетів, які доступні для замовлення в вашому регіоні і кілька дуже зручних функцій. Наприклад, трекінг вашого замовлення, вибір зручної валюти оплати і push-повідомлення про статус замовлення. Також можна слідкувати за місцезнаходженням кур'єра з вашим букетом. Офіційний додаток Flowers.ua можна безкоштовно скачати в магазинах Google Play і App Store.

Безкоштовна доставка квітів

Істотно заощадити на замовленні квітів можна за допомогою офіційного додатка Flowers.ua , або зробивши замовлення на сайті сервісу (https://flowers.ua/ua). Для того, щоб букет був доставлений в той же день, потрібно оформити замовлення до 16:00. В обласних центрах замовлення сумою від 500 грн буде доставлене абсолютно безкоштовно власною кур'єрською службою. Кур'єр з букетом приїде в будь-який зручний для вас час протягом дня. Вибрати точний час можна як в додатку, так і на офіційному сайті. Для одержувача букет квітів буде приємною несподіванкою, так як кур'єри не говорять про доставку квітів безпосередньо, а використовують термін "лист на замовлення" або інше формулювання. Є і доставка "сюрпризом", без попереднього уточнення про місцезнаходження одержувача і додаткових дзвінків. Безкоштовна доставка квітів діє по всій території України, замовити послугу можна буквально з будь-якої точки світу.

Як заощадити на букеті квітів

Подарунок коханій дівчині - це завжди приємно, а заощадити на букеті вдвічі приємніше. Завдяки партнерам сервісу і найбільшим українським банкам, за кожну доставку можна отримати солідний кешбек. Таким чином, ви не тільки будете справжнім романтиком в очах коханої, а ще й не витратите велику суму. А гроші зараз дуже важливі, особливо в умовах пандемії. При виборі партнерського кешбеку від Monobank, ви отримаєте 20% повернення коштів за будь-яке замовлення букета в інтернет-магазині Flowers.ua. Якщо за доставку квітів розрахуватися карткою Форвард Банк - на ваш рахунок повернуться 10% від покупки. Власники картки Альфа-банк зможуть повернути 20% від кожного замовлення в інтернет-магазині Flowers.ua. Крім безкоштовної доставки, ці пропозиції дозволять істотно заощадити кошти і вибрати букет на будь-який смак для своєї коханої. Оформити замовлення можна цілодобово, але бажано зробити це за добу до передбачуваної дати і вказавши контактний номер одержувача. Кешбек від Flowers.ua - це можливість зробити приємне коханій без серйозного збитку для бюджету.

На правах реклами
Обговорити з іншими читачами:
Погода