«Burger King» перетворив «McDonald’s» на свій ресторан з їжею на винос

Мережа «Burger King» у Фінляндії почала розміщувати оголошення біля закладів своїх запеклих конкурентів, обіцяючи безкоштовну доставку тим клієнтам, які оберуть «McDonald’s» місцем доставки замовлення.

Комментарии 3249

«Burger King» перетворив місцеві заклади «McDonald’s» на гарячі точки своєї доставки. Жителі м. Гельсінкі можуть зробити замовлення у закладі «Burger King» і забрати його у найближчому «McDonald’s» абсолютно безкоштовно у період з 29 червня по 1 липня. Місцевий додаток для доставки їжі «Wolt» (щось на зразок «UberEats») підтримав такий жарт.

Бренд-менеджер закладу «Burger King» Каїса Касіла зазначила: «Заклади «McDonalds» розташовані майже в кожному районі м. Гельсінкі. На жаль, «Burger King» не настільки розповсюджений. Ми співчуваємо тим жителям міста, в яких немає змоги насолодитися нашим воппером. Ми розуміємо це жахливе відчуття смутку за неймовірним смаком наших соковитих бургерів, підсмажених на грилі. Але, на щастя, ми знайшли чудовий вихід з цієї ситуації».

Кампанія зосередилась на зовнішній рекламі, розмістивши її у кількох ретельно відібраних місцях поблизу закладів «McDonald’s». Вона також засвітилася у соціальних мережах, де  звичайні клієнти мають змогу поділитися своїм досвідом щодо безкоштовної доставки.       

Переклад цієї новини підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

sostav.ua
Обсудить с другими читателями:
Погода