Burger King шукає співробітників через TikTok

Гігант швидкого харчування Burger King запускає у ​​Німеччині кампанію роботодавців, в якій представлені справжні співробітники. В центрі уваги цифрового наступу на рекрутинг в першу чергу TikTok.

Коментарі 2585

Американська мережа Burger King вважає різноманітність, можливості для просування та індивідуальність своїми основними цінностями. Вони повинні зробити бренд привабливим як роботодавець. За даними місцевого відділення в Мюнхені, у компанії працює близько 25 000 людей у ​​Німеччині. Справжні співробітники залучені до рекламної кампанії роботодавця «Echt Burger King». Відео цифрової кампанії підкреслюють три основні атрибути: «реальні можливості, гнучкість і справжня різноманітність», як пише Burger King.

Одна мета: люди, які починають кар'єру, повинні розуміти, що компанія пропонує кілька стажувань. Один із головних героїв, Андрій, почав своє навчання в Burger King 16 років тому, а тепер бере на себе управлінські обов’язки як старший менеджер ресторану. Повідомлення: кожен може піти цим шляхом однаково і отримати однакові можливості – адже згідно з гаслом «Зроби свого короля» всі співробітники рівні в плані різноманітності, за словами Burger King.

 video
У Burger King працюють люди з багатьох країн, зокрема Ламіс, яка розповідає про свою роботу для цифрової кампанії. 
 video
«Ми хочемо залучити шукачів роботи на каналах, якими вони користуються, і на їхніх мовах, і таким чином надихнути їх на різноманітні кар’єрні можливості в Burger King. Ось чому ми свідомо обрали цифрову кампанію з короткими та жартівливими відео, які заохочують людей звертатися безпосередньо до нас», – говорить Денні Вілмінг, керівник бренду Burger King Germany. - «Наші співробітники у відео достовірно показують, чому вони захоплені своєю роботою. Ця справжня пристрасть до Burger King визначає бренд – також як роботодавця. І саме цей вогонь ми шукаємо в наших майбутніх співробітниках». 

Кампанію реалізували спільно з агенціями Setup, Dentsu X та Emanate.
Обговорити з іншими читачами:
Погода