Бути інфлюенсером чи не бути: тепер кожен може дізнатися свої блогерські шанси

Тепер кожен може дізнатися, наскільки він впливовий в своїх соціальних мережах. Скорингова платформа Myscore допомагає оцінити шанси будь-якої людини стати блогером завдяки унікальному алгоритму.

Коментарі 1396

Платформа аналізує 32 показники з моменту створення сторінки. На рейтинг впливає кількість публікацій, активність друзів, співвідношення підписників і активних відвідувачів сторінки та інші якісні і кількісні метрики залученості. Завдяки цьому результат розраховується індивідуально і виходячи з 100% можливостей. В результаті користувач отримує свій рейтинг - від 1 до 100.

Отримана оцінка допомагає визначити, наскільки ти впливовий в соцмережах. Якщо балів виявилося менше 60, то про вплив говорити поки рано. А отримані 90 вказують на те, що у тебе є всі шанси стати Амбассадор популярного бренду.

При цьому не обов'язково мати мільйон підписників, щоб отримати високий рейтинг. Досить проявляти активність в соцмережах і робити цікавий контент, який подобається читачам. Таким чином проект покликаний показати, що кожна людина має вплив і може монетизувати свої соцмережі.

Як дізнатися свій рейтинг?

Зараз користувач може оцінити свій рівень впливу в Facebook та Instagram. Для цього необхідно перейти за посиланням і увійти в обліковий запис. Протягом декількох секунд унікальний алгоритм прорахує всі показники і видасть результат. Тут також можна подивитися рівень своєї активності в соціальній мережі за останні 30 днів. Крім власної статистики користувач може побачити рейтинг друзів і своє місце серед них.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода