«Бюро Маркетингових Технологій» розробило бренд Хмельниччини

Проект територіального брендингу включав в себе також стратегічну експертну сесію, розробку позиціонування та рекламної кампанії області.

Комментарии 1799

Хмельницька область – типовий «середняк» поміж інших областей України. 12-е місце за рівнем інвестиційної привабливості, 18-те – за індексом людського розвитку та туристична terra incognita для більшості українців, які, навіть, найвідомішу місцеву атракцію – Кам’янець-Подільський, не асоціюють з регіоном.   

Ці факти, а також те, що за своїми туристичними можливостями область є недооціненою: перше місце за заповідним фондом, численні замки, найбільша печера Європи та багато ін.. є результатом маркетингового дослідження, проведеного «Бюро Маркетингових Технологій» в процесі бренд-ідентифікації території.

Проект територіального брендингу включав в себе також стратегічну експертну сесію, розробку позиціонування та рекламної кампанії області.

На публічній презентації за участі регіональних ЗМІ, що відбулася 12 серпня 2016 року в мітинг-залі Хмельницької ОДА, на вибір хмельничан винесено 4 варіанти бренду Хмельниччини з інтеграцією в предметне середовище:

Варіант 1. В основу візуальної айдентики позиціонування «Перехрестя стихій та історій»  покладено окружності, що символізують все те цікаве, що має Хмельниччина – це природа, водойми та сонце і тепло землі, які побачить кожен, хто навідається у чарівні землі Хмельниччини. Також у побудову знаку закладене технічне виконання в стилі веселки, як світлого, радісного та доброго символу. 

Варіант 2. Графічний знак – самобутній. Водночас, сучасний та аутентичний, як для Хмельниччини, оскільки будова графічної частини та її вигляд є відображенням стилістики та виконання узорів, якими прикрашали вишиванки саме на Хмельниччині, і цим він додатково поєднаний з місцевістю. Легкі та цікаві кольори доповнюють цей узор, розповідаючи про багатогранність та різнобарвність Хмельниччини.

Варіант 3. Класичний гербовий варіант. Таку стилістику та подачу знаку використовують у Старому світі для брендування старих Європейських міст. Стиль - лаконічний, з відсиланям до історії. Але виконаний у сучасній стилістиці. На гербі маємо лаконічно зображені цікавинки Хмельниччини — замок, як уособлення замків, фортифікацій та старовинних маєтків; воду, як уособлення Дністру та багатьох невеликих річок та водоспадів; зелені пагорби як уособлення природи, її краси, зелені, та печер, які існують в цих пагорбах. Знак простий, прямо пов’язаний із Хмельницькою областю. 

Варіант 4. Найсучасніший з усіх варіантів. Динамічний та яскравий. Цей знак уособлює перші дві літери ХМельниччина. Одночасно, елементи, з яких побудована буква «х» є двома серцями, які перехрещуються, що символізує поєднання зелені природи, її багатств, та краси із серцями людей, які тут живуть. Така стилістика зараз дуже популярна у світі, бо дозволяє урізноманітнити весь стиль. Тобто, залишаючи ці прости форми, ми можемо наповнювати їх новим сенсом – тому будь-яка частина та елемент знаку можуть бути наповнені патерном, узором, фотографією таким чином, щоб максимально передати потрібну емоцію саме тут і саме зараз.

Он-лайн голосування за візуалізацію бренду Хмельниччини відбудеться найближчим часом на офіційному сайті Хмельницької ОДА.

Після вибору одного з варіантів стартуватимуть туристичний портал та рекламна кампанія області.

Обсудить с другими читателями:
Погода
Effie