Cadbury застерігає споживачів не взаємодіяти з рекламою

Нова рекламна кампанія Cadbury від VCCP інформує споживачів, що «ймовірно, це їм не сподобається», і застерігає їх не взаємодіяти з рекламою

Коментарі 1018
C adbury запускає кампанію з припинення реклами свого довгоочікуваного лімітованого випуску батончика Cadbury Twirl Mint. Новий лімітований випуск батончика — це новий погляд на культовий Twirl, наповнений м’ятою в оксамитових шарах, якими відомий шоколадний батончик, з потенціалом залучення любителів м’ятного шоколаду звідусіль.
 video
Cadbury і VCCP створили кампанію «найгіршої практики», яка працює на передумові, що вона настільки неефективна, що ефективна. Інтегрована кампанія висміює ексклюзивність батончиків обмеженої серії та застерігає британців від спроби. Головна мета кампанії полягає в активному управлінні попитом, щоб любителі м’ятного шоколаду могли придбати плитки лімітованої серії.

Виконання OOH робить дивовижні порівняння між Twirl Mint і м’ятним милом для тіла чи іншими м’ятними продуктами. У той час як соціальний креатив інформує споживачів, що їм «ймовірно, це не сподобається», і попереджає їх не гортати вгору та не натискати надане посилання. Кампанія також підтримується інфлюенсерами, які відмовлятимуть своїх підписників від покупки смачного батончика.
Обговорити з іншими читачами:
Погода