Carrello радить батькам «Рости з ух-ти!»

Агентство mirrolab розробило cтратегію та айдентику для виробника дитячих товарів

Комментарии 894

Carrello — це виробник дитячих товарів, що працює на ринках України, Росії та Білорусі. Він був на ринку уже 4 роки, але досі не мав єдиної стратегії та айдентики.

Завдання:

Перед агентством mirrolab стояло завдання створити бренд, який помітять та запам’ятають.

Способи рішення та реалізація

Після спілкування з аудиторією агентство зрозуміло, що для батьків прогулянкова коляска — транспорт, на якому діти багато що переживають вперше. Вони відкривають для себе цей світ. Вперше відчувають краплі дощу, споглядають захід сонця, слідкують за птахами, роблять перші впевнені кроки, пробують лимон на смак.

На основі цього, mirrolab розробило бренд-стратегію для Carrello під слоганом: «Рости з ух-ти!».

Рости з ух-ти — ось що виробник каже батькам. Бо все, що бачить дитина — це справжнє відкриття.

Щоб підкріпити ідею в айдентиці креативне агентство перетворило звичні речі, що дитина бачить навколо: дерева, гори, хмари тощо на символи бренду Carrello. Перелік візуальних символів нескінченний, адже завжди знайдеться щось нове, що здивує малюка.

 Carrello_Icons_Animation

Результат

Нова стратегія бренду гнучка і адаптується під різноманітні канали. Відповідно до неї оформлені місця продажу, POS-матеріали, сайт. Сторінки бренду в соціальних мережах наповнюються контентом, що закликає батьків відкривати світ заново разом з малюками. Завдяки новій стратегії та айдентиці у виробника збільшилась кількість партнерів та розширився ринок збуту. 

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода