CF.Digital та Nahaba переводитимуть бізнес у онлайн за 2 тижні

Бізнес, який тримався на фізичній присутності покупців, виявився під час карантину найбільш вразливим.

Комментарии 1311

Зменшують заробітні плати або звільняють кваліфікованих працівників. Постійні покупці переходять у онлайн, що ставить під загрозу бізнес навіть після карантину. Окрім цього, обмеження можуть бути продовжені на невизначений термін. У таких умовах, бізнесу життєво необхідно якомога швидше налагодити інтернет-продажі.

Компанія із веб-розробки CF.Digital та креативна агенція Нахаба створили пакет послуг, яким переводитимуть бізнес у інтернет за 2 тижні. Пакет включає мінімальний набір інструментів, що допоможуть запустити онлайн продажі за максимально короткий час:

  1. Розробка сайту з товарами та послугами бізнесу, де можна буде зробити замовлення. Підключення до платіжних систем. Партнерство із Новою Поштою або кур’єрськими платформами для забезпечення доставки.
  2. Створення сторінок у фейсбуці та інстаграмі. Написання і дизайн постів з рекламними повідомленнями. Налаштування і запуск контекстної реклами, що приводитиме клієнтів із соціальних мереж та пошукових систем. Розсилка про можливість замовити товари та послуги у Viber або Telegram. Аналітика та управління рекламою для досягнення максимальної ефективності рекламних кампаній
  3. Ведення сторінок у соціальних мережах. Написання постів і дизайн зображень, що дозволить підвищити якість контенту відносно конкурентів. Комунікація про систему лояльності бренду.

Для повного переходу онлайн, компаніям потрібно буде налагодити і власні бізнес-процеси: забезпечити безпечне виробництво продукції, логістику та зберігання продукції. Якщо це сфера послуг – забезпечити їх виконання на відстані. Також агенції радять зупинити будь-яку комунікацію оффлайн і перерозприділити бюджет на користь активності в інтернеті.

Для експрес зв'язку пишіть і дзвоніть нам сюди:

Месенжер в ФБ - m.me/nahaba.agency

Сторінки в Фейсбуці - CF.Digital, Нахаба

Телефон - 093 415 83 10 (є всі месенжери)


За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода