Через «є…учу війну». Pornhub звільнив єдиного російського співробітника

Про переривання трудових відносин Дмитро Колодін, фахівець із реклами, просування у соціальних мережах, а також комунікацій зі ЗМІ, повідомив у своєму Telegram-каналі

Коментарі 2359
Колодін співпрацював з популярним сервісом Pornhub з 2017 року та мав великі плани на майбутнє. За його словами, у найближчий рік-два компанія збиралася провести безліч активностей за його участю, чого тепер, на його жаль, не станеться.

Про своє швидке звільнення Колодін здогадувався з 24 лютого. За його словами, компанія неодноразово попереджала його про блокування фінансових каналів для оплати в РФ і натякала на необхідність залишити Росію.

Упродовж короткого часу Pornhub вирішив більше не інвестувати в економіку країни-агресора, оплачуючи працю її громадян та вкладаючись у просування на території країни. Сервіс, як і раніше, доступний в Росії через реєстрацію у ВКонтакті, але саму сторінку в соціальній мережі він підтримувати більше не буде. Також скасовано запуск мерчу в РФ, співпрацю з російським кінопромом та участь компанії у місцевих конференціях.

Дмитро Колодін висловив невдоволення через ситуацію, що склалася. У своєму Telegram він написав, що його «крута історія» обірвалася через «підстаркуватих є…анатів з їх є…учою війною».

У постскриптумі свого повідомлення фахівець зі зв’язків із громадськістю вирішив згладити ефект, який могло викликати його повідомлення. Він додав, що незадоволений війною не лише через власні кар'єрні провали, а й через «убитих людей, обірвані зв’язки, загальний п… дець».

За матеріалами techno.nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода