«Чернігівське» запускає нову преміальну лінійку лагерів «Варте»

Національний бренд «Чернігівське» компанії AB InBev Efes Україна запускає преміальну лінійку лагерів «Варте» в трьох яскравих смаках, здатних перетворити кожен момент життя на особливий.

Коментарі 3351

Щоб створити першокласне пиво, компанія застосувала сучасні технології і 30-річний успішний досвід пивоваріння «Чернігівське», а також об'єднала в «Варте» ексклюзивну рецептуру і найкращі природні інгредієнти.

«Життя — це яскрава пригода, і ми гідні того, щоб не відкладати її на абстрактне потім. Керуючись цим принципом, ми створили нову преміальну лінійку лагерів «Варте» від флагманського бренда «Чернігівське», в якій представлені 3 виразні смаки. Філософія «Варте» в тому, щоб не чекати ідеального збігу обставин для насолоди життям зараз. Адже кожен момент є по-своєму унікальним і неповторним», — коментує Анна Руденко, маркетинг-директор компанії AB InBev Efes Україна.

Преміальна лінійка лагерів «Варте» створена для тих, хто цінує автентичність, шукає нові можливості у всьому і живе повним життям тут і зараз. Щастя для них полягає в проживанні кожного моменту по максимуму і в отриманні задоволення від простих речей.

«Варте» — це дорогоцінний камінь у колекції бренда «Чернігівське». Нова лінійка включає 3 сорти унікального лагеру — «Рубін», «Сапфір», «Смарагд». Кожен з них ретельно огранений, створює особливий настрій і відчиняє двері в новий світ смаків.

Для приготування світлого лагеру «Варте Смарагд» використовуються 3 сорти хмелю, які насичують смак і підкреслюють справжню пивну гірчинку. Використання добірного хмелю з квітковими нотками надає червоному лагеру «Варте Рубін» неймовірно м'якого і приємного смаку. А сорт «Варте Сапфір» має багатий насичений смак, який досягається поєднанням трьох видів солоду  - світлого, темного та карамельного. Кожен з сортів «Варте» чудово поєднується з різними м'ясними й овочевими стравами та десертами, врівноважуючи їхні смакові характеристики.

«Варте» виробляють на Чернігівській пивоварні компанії AB InBev Efes Україна. На полицях українських магазинів новий лагер буде представлений у скляній пляшці місткістю 0,5 л.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода