Чи є у волонтерстві місце для інновацій?

Креативна агенція маркетингових комунікацій Brain Tank відповідає на це питання позитивно та презентує кейс, в якому заради допомоги ЗСУ «загорнула» у NFT, для продажу, життя української рок-зірки.

Коментарі 1381

Дизель із Green Grey з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну служить у ЗСУ, а саме у батальйоні «Мрія». Він звернувся до агенції з проханням вигадати спосіб, яким чином можна унікально підійти до збору допомоги на потреби його побратимів із батальйону.

Відповідно, єдиними вступними даними були наступні слова Андрія Яценка (Дизеля):

«Та я готовий все своє віддати, щоб братам із батальйону допомогти. Геть можу свої речі віддати, навіть права на хіт! Зараз, крім перемоги, немає нічого важливішого».

Навіть без проведення досліджень та семіотичних аналізів можна розібратися, що таке життя музиканта. Передусім воно, звичайно, складається з музики, пісень, нагород, важливих речей, пов'язаних зі сценою, та виступами.

Команда агенції вирішила використати цю метафору — розбила життя музиканта на лоти, із цих лотів було створено NFT-колекцію «Emigrant». Виняткові авторські права на хітову пісню «Емігрант», яка була дуже популярна у 90-ті, а зараз знову стала на часі, київська квартира музиканта, статуетка MTV Awards Europe — і це не повний список лотів. Повний — ось тут.

Виконавчий партнер Brain Tank (аka Криптомученик) Олексій Куліков:

«Для нас — це важливий проєкт. По-перше, це все про допомогу. Дизель допомагає батальйону — ми допомагаємо Дизелю. Коли вирішили, що «підемо у NFT», трохи почало смикатися око. Але коли почали досліджувати WEB 3.0, розумітися на тонкощах, аспектах — ми відкрили для себе новий всесвіт, точніше метавсесвіт. У підсумку дійшли до того, що «запхали» у NFT аж ціле життя Дизеля, а саме: виняткові авторські права на пісню та права на квартиру. І це вже не про картинки, а про реальні цінності. Чи було важко? Так. Чи хочемо ми ще? Звісно!» 

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода