Chloé вводить цифрову ідентифікацію виробів

Проект забезпечить гарантію справжності та прозорість походження товару, а також полегшить ремонт та догляд за ним.

Коментарі 613
Французький модний будинок Chloé запровадив єдину систему цифрової реєстрації для деяких своїх виробів, завдяки чому можна буде простежити повну історію володіння товарами бренду та згодом швидко реалізувати їх на вторинному ринку, повідомляє Fashionunited.com.

Проект із цифрової ідентифікації отримав назву Vertical. Він дозволяє користувачам, починаючи з колекції весна-літо 2023, бачити інформацію про створення виробу від стадії виробництва матеріалів до фінішного оздоблення. Для цього потрібно лише відсканувати за допомогою смартфона код на ярлику продукту Chloé. 

Цифровий ідентифікатор також включає унікальний сертифікат власності, який дає можливість здійснювати перепродаж виробу через ресейл-маркетплейс Vestiaire Collective за спрощеною процедурою без необхідності встановлювати справжність походження. 

Додатково нова система містить докладну інструкцію щодо догляду за виробом та варіанти ремонту з метою продовження терміну його служби. 

Першими продуктами, які мають сертифікат з унікальним номером власника, стануть сумки, взуття та лінії готового одягу. Покупці зможуть побачити, на яких саме фабриках заготовлялася шкіра, наскільки екологічними були технології при вирощуванні льону, яким стандартам відповідають шерсть і шовк, які постачаються як сировина для виробів Chloé. 

Компанія заявила про те, що стала першою в індустрії, що реалізувала такий проєкт, а до 2025 року бренд планує впровадити цифрові ідентифікатори у всі свої продукти.
Обговорити з іншими читачами:
Погода