Чому брендам більше, ніж будь-коли, потрібне відео?

В агенції відео-контенту VIDEOFIRMA зібрали всі відповіді в YouTube-гід

Коментарі 4552

В ньому важлива для маркетологів статистика за час карантину, висновки і поради брендам, як зробити антикризову комунікацію максимально ефективною.

Бізнесу у будь-якому випадку доведеться змінювати напрямок комунікації вже найближчим часом: створювати інший контент, перерозподіляти маркетингові бюджети, адаптуватися до нових настроїв і можливостей споживачів. Бути серед перших, хто реалізує ці зміни, означає виграти в посиленій конкуренції за клієнта.

Тим більше, ряд обставин сприяє активним зараз брендам. Ці рекламодавці отримають більше уваги аудиторії на фоні зменшення загальної кількості реклами. Оскільки частина рекламодавців (в тому числі, найбільші – з сегменту FMCG) зараз знизила активність, перерозподіливши рекламні бюджети на наступні квартали. Ще частина зникла внаслідок закриття підприємств, що не змогли перейти в online. Третя категорія спрямувала майже весь бюджет на performance-інструменти. І навіть ті компанії, які росли під час карантину, завдяки вдалій бізнес-моделі (розваги і послуги online, доставка), не надто активно рекламуються – ситуація дозволяє їм просто користуватися існуючим підвищеним попитом.

Відповідно, рекламні агенції, медіа і блогери готові пропонувати тим, хто залишився, більш вигідні умови. Бо вже зараз зрозуміло: обсяг надходжень грошей від брендів зменшиться і відновиться до колишнього рівня, у кращому випадку, у 3-му кварталі 2020 року. За різними оцінками рекламний ринок просяде від 8-10% (digital), а подекуди до 60% (зовнішня реклама), залежно від сфери.

Водночас аудиторія певних каналів – ТБ, online–кінотеатрів, соціальних мереж, YouTube значно виросла. І, скоріш за все, не зменшиться, до колишнього розміру. Користувачі стверджують, що споживатимуть більше відео-контенту й надалі. І їм цікаві нові формати відео-контенту та вже існуючі, що в період самоізоляції стали більш актуальними. Наприклад, лайв-стріми, записи концертів, тренувань, лекцій, уроків – нині популярні, як ніколи. Інтеграція в них реклами брендів або створення брендового контенту в даних форматах може принести бізнесам більше нових шанувальників і продажів. Як саме – докладно описує YouTube-гід від VIDEOFIRMA.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода