Чому для WMLinks лінкбілдінг — основа SEO

Алгоритми «Гугл» визначають, яке місце займе веб-сайт в пошуковій видачі. На позицію впливають такі фактори ранжування: стабільна швидка робота сайту, надійність, унікальність контенту, ключові слова, зручне юзабіліті, мова й геоположення, дата публікацій, оптимізація під мобільний формат. Проте компанія Where Are My Links вважає найвагомішим внеском в рейтинг сайту саме посилання.

Коментарі 1424

WMLinks лінкбілдінг

Розказуємо, чому послуга linkbuilding під ключ набирає обертів, та як випередити конкурентів у боротьбі за кращий посилальний профіль.

Способи здобування посилань, переваги й недоліки

Команда https://wmlinks.net/ відома на ринку SEO просування як спеціалісти з побудови зовнішніх посилань для сайту. На сьогодні результат дають такі інструменти:

 • аутріч — ініціація контактів і розвиток відносин з веб-майстами/власниками сайтів для публікації в них матеріалів з потрібними посиланнями; можливість знайти посилання на обмін і домовитися про публікацію гостьових постів на вигідних умовах;
 • крауд — розміщення повідомлень на профільних форумах і в блогах по тематиці;
 • сабміти — наповнення власним контентом сайтів web 2.0, наприклад, карт, Wiki-технологій, сервісів з відгуками і знижками, бізнес-директорій, PDF-каталогів, подкастів тощо.

SEO просування зовнішніх посилань для сайту

Перед рішенням замовити лінкбілдінг треба розуміти, як працюють виконавці. WMLinks вибудували чіткі процеси ручного лінкбілдінгу з 2019 року — для досягнення гарантованих результатів і приємного досвіду партнерства. Ось за якими етапами працює команда:

 1. Аналіз проєкту, консультація.
 2. Вибір стратегії просування, підрахунок вартості робіт.
 3. Розробка й погодження техзавдання.
 4. Перегляд конкурентів з технічної точки зору.
 5. Відбір сайтів-донорів з високими SEO-метриками (DR, DA, TF, кількість проіндексованих сторінок тощо).
 6. Повноцінна реєстрація даних в сервісах, «прокачка» профілю за потреби.
 7. Підготовка контенту — актуального, цікавого, з повним зануренням в тему.
 8. Домовленість з веб-майстрами про публікацію статей з вічними посиланнями. Це значить, що період розміщення необмежений, лінк існуватиме, поки існує сайт.
 9. Перевірка на видалення — завжди доречна опція. В рідкісних випадках видалення посилання замінюється аналогічним на схожому сайті-донорі.
 10. Звітування.
 11. Контроль за процесами в онлайн-режимі та постійний зв'язок з особистим менеджером.

Плюси і мінуси лінкбілдингу залежать саме від виконавця робіт. Якщо ви знайшли гарну досвідчену компанію, то отримаєте кілька переваг: найкращі майданчики для розміщення, покращення репутації бренду, вплив на аудиторію, популяризацію товарів та послуг, ліди для бізнесу, зростання рейтингу сайту в пошуковій видачі, гарантію від видалення. Продумане ручне розміщення дає тільки якісні посилання для вашого сайту, яким довіряють пошукові системи. Недоліки помічають, якщо експериментують без досвіду — виходить неприродній посилальний профіль, санкції пошуковиків, витрата бюджету та падіння рейтингу, як результат.

Просування сайту під бурж

Просування сайту на запад

На SEO форумах спеціалісти скаржаться на проблеми з отриманням посилань для англомовних проєктів. У відповідь на потребу компанія WMLinks впровадила послугу крауд маркетинг на запад — якраз для лінкбілдерів, що просувають веб-сайти у Європі та США. Є досвід роботи в таких GEO: Україна, Польща, Казахстан, Італія, Іспанія, Німеччина, Франція, Фінляндія, Норвегія, Швеція, В'єтнам, Нова Зеландія.

Звертайтеся до людей, які знають і люблять своє діло. І матимете кращий результат у просуванні сайту.

Обговорити з іншими читачами:
Погода