Coca-Cola, Saatchi & Saatchi Ukraine та «Время и Стекло» стали командою Санти

Цієї зими Coca-Cola, рекламна агенція Saatchi & Saatchi Ukraine та «Время и Стекло» стали командою Санти й подарували новорічний настрій і натхнення в новому танцювальному відео на зимовий хіт від Coca-Cola «Свято наближається».

Комментарии 3460

Його було релізнуто в діджиталі та… на банках Сoca-Cola.

Це великий і крутий святковий проєкт. Над фірмовим звуком у стилі групи працювали саунд-продюсери, завдяки колаборації «Время и Стекло» та креаторів агенції з’явилися хітові рими, а арт-департамент Saatchi & Saatchi Ukraine і талановита режисерка Анна Бурячкова створили відеоряд.

Отже, на світ з'явилася нова версія хіта – сучасна, молодіжна й супер танцювальна. Сцена у вигляді коробки подарунків, фітболи в ролі величезних новорічних прикрас, святкова та гарна, наче ялинка, Надя Дорофєєва, харизматичний Позитив, що змінював костюми ніби Санта рукавички, мегатрендові та запальні денс-рухи, які так і хочеться повторювати й кидати в TikTok.

Головною фішкою проєкту стали секретні (насправді, вже ні) куплети та відео, що можна побачити лише через смартфон. Протягом грудня саме на банках Coca-Cola із Сантою будуть з'являтися ексклюзивні мінікліпи, які розкажуть фанам, що сталося з Надею та Позитивом, коли вони потрапили в банку наприкінці youtube-версії. І це не спойлер! Це унікальний контент, святковий настрій, круті рими й танці-танці-танці. Просто качаєте додаток Arloopa і йдете в найближчий маркет, в якому є святкова Coca-Cola.

Тож давайте будемо Сантами, щоб робити добрі святкові справи та пританцьовувати під запальне: What, what happened? Happy New, Happy New Year! Святкуй з Сoca-Cola!

 video
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода