Coca-Cola відмовляється від зелених пляшок Sprite заради екології

Компанія Coca-Cola заявила, що з 1 серпня Sprite почнуть розливати виключно у прозорі ПЕТ-пляшки.

Коментарі 1828
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Відмова від фірмового зеленого кольору пов'язана з тим, що зелений ПЕТ не придатний для перероблення на нові пляшки.

Новий прозорий пластик може використовуватися повторно. Пляшки з переробленого пластику нічим не відрізняються від пляшок з первинного ПЕТ – ні зовні, ні за хімічним складом.

"Відмова від барвників у пляшках покращує якість переробленого матеріалу. Це рішення допоможе підвищити доступність переробленого харчового пластику. Після вторинного перероблення ПЕТ-пляшки Sprite можна буде переробити на нові, що сприятиме розвитку циклічного виробництва пластику", – заявив Джуліан Очоа, голова компанії R3CYCLE, яка допомагає Coca-Cola покращувати перероблювання.

Sprite також оновить свій логотип і дизайн етикетки, яка, на відміну від пляшок, залишиться зеленою.

Як зазначає CNN, Coca-Cola часто критикують за негативний вплив на екологію. У 2020 році організація Break Free From Plastic назвала компанію світовим лідером у забрудненні планети пластиком: її логотипи знайшли на 13 834 шматках викинутого пластику в 51 країні світу, часто у громадських місцях, таких як пляжі та парки.

У 2018 році Coca-Cola започаткувала кампанію "Світ без відходів", мета якої – збір та перероблення стількох пляшок та банок, скільки вона продає.

За матеріалами https://biz.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода