Coca-Cola запустила власний ШІ для створення рекламних матеріалів

The Coca-Cola Company разом із розробником OpenAI (творці нейромережі GPT-4) та міжнародною консалтинговою компанією Bain & Company запустила штучний інтелект Create Real Magic («Створи справжнє диво»).

Коментарі 888
Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Майданчик працює на основі нейромереж ChatGPT-4 та DALL-E. З його допомогою користувачі можуть створити унікальні зображення із символікою Coca-Cola. До 31 березня креаторам доступні десятки фірмових образів - знаменита пляшка, логотип зі шрифтом Спенсера, легендарні Санта-Клаус, Білий ведмідь та багато іншого. Компанія відбере кілька найкращих робіт і розмістить їх на діджитал-білбордах на Таймс-сквер у Нью-Йорку та на площі Пікаділлі в Лондоні.

Крім того, компанія визначить серед усіх користувачів 30 найталановитіших авторів. Вони стануть учасниками Real Magic Creative Academy – триденного робочого семінару, організованого креативними командами The Coca-Cola Company та OpenAI. Захід пройде у головній штаб-квартирі корпорації в Атланті. Учасники створюватимуть контент для мерчу Coca-Cola за винагороду.
 video
Брати участь у проекті можуть мешканці США, Австралії, деяких країн Європи та інших держав.
Обговорити з іншими читачами:
Погода