Coinbase оголосила про масштабні звільнення

Найбільша в США криптовалютна біржа Coinbase Global Inc. скоротить штат співробітників на 18% на тлі обвалу на криптовалютному ринку.

Коментарі 1323

Про це повідомив головний виконавчий директор та співзасновник компанії Брайан Армстронг у листі, який оприлюднено на сайті компанії.

«Економічні умови швидко змінюються: ми, схоже, входимо в рецесію після 10+ років економічного буму. Рецесія може призвести до чергової криптозими і триватиме тривалий період. За минулі криптозими дохід від торгівлі (наше найбільше джерело доходу) значно знизився. Хоча важко передбачити економіку чи ринки, ми завжди готуємося до найгіршого», – пояснив керівник компанії.

Він відзначив, що компанія «зростала занадто швидко»: на початку 2021 року у неї було 1250 співробітників, з того часу їх кількість зросла у 4 рази.

Заява з'явилася на тлі масштабного падіння ринку криптовалют. У вівторок, 14 червня, курс біткойна під час торгів опускався нижче позначки $21 тис. вперше з грудня 2020 року, свідчать дані CoinMarketCap. Зараз біткойн торгується на рівні близько $22,2 тис., хоча ще тиждень тому його вартість перевищувала $31 тис.

Нагадаємо, ціна біткоїну 13 червня впала нижче $25 тис., етеріуму — нижче $1,3 тис. За найбільш популярними криптовалютами до червоної зони перейшов майже увесь ринок. Найбільше падіння за останню добу продемонстрували із найбільш дорогих криптомонет Solana (-18,1%) и Dogecoin (-17,9%).

Загальна капіталізація ринку знизилася майже на 11,6% і становить менш ніж $1,02 трлн. Індекс домінування BTC – 45,2%, ETH – 14,6%.

​За матеріалами https://finclub.net/

Обговорити з іншими читачами:
Погода