COMFY провів у Києві Лінивий марафон для лінивих дупць

Команда COMFY провела у Києві Лінивий марафон.

Коментарі 2629

Незвичну BTL-активність у рамках рекламної кампанії “Ліниві дупці” було спрямовано на просування меседжів про розширення мережі COMFY у Києві – відкриття магазинів у флагманських ТРЦ та “COMFY-Точок” нового формату у різних районах столиці. Охочі могли зареєструватися на івент, проїхати на автобусі дистанцію марафонського шопінгу та взяти участь у розіграші призів.

 video

Що таке лінивий марафон?

Це альтернатива класичному спортивному марафону, де треба бігти якнайшвидше. Лінивий марафон — це активність нового формату для всіх лінивих дупць та фанатів COMFY, які не люблять витрачати багато сил та часу на шопінг та виступають за прогрес. 

Для участі у Лінивому марафоні необхідно було зареєструватися, пройти випробування рандомом, що визначав остаточний перелік учасників, та проїхатися на патібасі маршрутом шопоголіка-марафонця – від ТРЦ Smart Plaza Polytech до ТРЦ Respublika Park. 

У Smart Plaza Polytech нещодавно відкрилася перша “COMFY-Точка” нового формату, а у Respublika Park – один з найбільших флагманських магазинів COMFY.

Як пройшов лінивий марафон?

Організатори отримали понад 100 заявок на участь у Лінивому марафоні, але відповідно до карантинних обмежень лише 15 з них взяли участь у заході. Кожен з учасників гарантовано отримав подарункову картку COMFY на 500 гривень.

Також  учасники змагалися за три головних призи (подарункові картки від 2000 до 5000 тисяч гривень), виграти які було легше, ніж потрапити до лінивого марафону: потрібно було збирати вподобання під фото, зробленому перед стартом Лінивого марафону та розміщеному у Instagram учасника. На фініші підрахували кількість вподобайок під постом кожного з учасників та визначили трьох переможців.

Також учасники Лінивого марафону змагалися у кількох лінивих конкурсах та отримали брендовану сувенірку від Лінивих дупць COMFY.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода