Costa Coffee відзначає повсякденні моменти, якими насолоджуються її клієнти

Та розміщує їх на цифрових рекламних щитах по всій Великобританії

Коментарі 1126
Щоб відзначити запуск нової творчої платформи Costa Coffee «Made a Little Better» компанія відзначає повсякденні моменти, якими насолоджуються її клієнти, зробивши їх обличчям своєї останньої кампанії та давши їм можливість розміститися на цифрових рекламних щитах по всій Великобританії.

«Made a Little Better» зосереджується на розумінні того, що «все стає трохи краще, коли є кава», що дозволяє Costa Coffee з гумором зображати складні моменти життя та показувати, як кава може підняти нас, дати нам розрив, частування або використання для встановлення зв’язку.

Під час кампанії Costa Coffee у соціальних мережах у Facebook, Instagram і Twitter кав’ярня запрошувала своїх клієнтів ділитися фотографіями моментів, коли Costa Coffee покращила їхній день, пропонуючи їм можливість знятися в новій рекламі та виграти безкоштовно Costa Coffee на місяць.

Серія фотографій відомого фотографа Ханни Мауле-Фінч, якій було доручено зафіксувати реальних людей, які насолоджуються кавою Costa Coffee у її кав’ярнях, надихнула клієнтів надсилати власні зображення у свої акаунти в соціальних мережах, позначаючи @CostaCoffee на зображенні та використовуючи хештег # MadeALittleBetter.
Обговорити з іншими читачами:
Погода