Creative Express робить піт-стоп в Римі

Українських креаторів Іллю Ануфрієнко та Катерину Мельник запросили до творчої європейської еліти. Молодим креаторам запропонували зробити внесок в підприємництво серед дизайнерів. Під час програми Creative Express від ADCE, особливу увагу приділяють новаторським технологіям для відбору нових зірок в Європі.

Коментарі 13918

Україна в числі 13-ти європейських країн візьме участь в програмі ADCE. Нашу країну представлятимуть Ілля Ануфрієнко та Катерина Мельник.

Цього року програма The Creative Express проходитиме в колаборації з інвестиційним фондом Pi Campus в Римі. Подія запланована на 18-19 травня.

Організатори влаштували своєрідний тур Європою, так як раніше програма проходила в Хельсинках, Мюнхені та Вені. Кожний випуск об’єднує молодих арт-директорів, копирайтерів та дизайнерів для вирішення бізнес-задач. The Creative Express в Римі вперше сфокусується на стартапах, адже програма співпрацює з Pi Campus – майданчиком, що інвестує капітал в таланти з усього світу. Молодих креаторів розмістять у штаб-квартирі в римському кварталі Eur.

Засновник Pi Campus Марко Тромбетті говорить про проект наступне: «Ми цінуємо винахідників, які додають емоції до технологічних товарів. Головна ціль програми – інвестувати в широкомасштабні стартапи».

Під час програми, Тромбетті дасть завдання 28 молодим креаторам створити стартап за 2 дні. 100 професіоналів індустрії будуть оцінювати фінальний проект.

Учасників поділять на 5 команд, які будуть працювати  під наставництвом креативних директорів відомих агентств: Рикардо Вольф (DDB Berlin), Семюель Лопес (Sr. y Sra Wilson), Ханнс Бекер (Team Robert Rottensteiner).

Для участі в програмі необхідно досягти 28-років, володіти англійською мовою та працювати в індустрії не менше 2-х років. 

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода