Creative Group FILOSOFIA запустили власну онлайн-платформу для корпоративних івентів

Івент-агенція Creative Group FILOSOFIA представила власну онлайн-платформу для корпоративних івентів, що пропонує доступне рішенням для співробітників, які бажають неформального спілкування в команді.

Коментарі 443

QuestOn, онлайн-платформа для командних квестів, надає можливість командам отримати спільний досвід гри, забезпечуючи неформальне спілкування та сприяючи підвищенню командного духу.

«В сучасних умовах команди обмежені в можливості неформального спілкування під час корпоративних ритуалів – випити разом кави, піти на обід чи просто поспілкуватися під час перерви, адже частина українців вимушено знаходяться закордоном. Крім того, на ринку відсутні готові рішення для онлайн-тімбілдінгів, які б відповідали актуальним потребам компаній. Від цієї проблеми ми відштовхнулись і запропонували рішення – QuestOn. Він ідеально підходить як для маленьких, так і для великих компаній, а також досить зручний у користуванні. Сподіваємось, платформа буде корисною і допоможе підтримати корпоративний дух», – зазначає голова event-департаменту FILOSOFIA, Настя Андреєва.

Інноваційна платформа розрахована на групи від 6 до 1000 гравців, які можуть бути розділені на команди з 4-7 осіб. Команди отримують унікальні логіни та паролі для входу в платформу, де вони можуть виконувати завдання по черзі з лімітом за часом та підказками. Гра розрахована на 1 годину, проте має зручний та гнучкий час проведення, що дозволяє командам вибрати найзручніший час для проведення івенту. Одним з головних переваг цієї платформи є можливість кастомізації теми та дизайну під компанію, що дозволяє створити ексклюзивний досвід гри для команди.

Завдання в грі різноманітні та включають інтерактивні відео, шифри, 3D-прогулянки, мапи, музеї та ребуси. Тематика самих ігор, як зазначає команда «філософів», – на часі: від сюжетів за мотивами історії України до актуальних мемів, трендів тік-току, приколів з твіттеру та навіть ChatGPT.

Механіка гри – доступна і полягає в тому, що весь процес прогресує синхронно, з усіма командами на одному рівні з однаковими показниками таймеру. Команди змагаються паралельно, а підсумковий лідерборд відображається в фіналі гри.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода