CS:GO на допомогу ЗСУ. Український блогер зібрав 600 тис грн для армії, організувавши аукціон скінів для відеоігри

Олександр Петрик влаштував онлайн-аукціон скінів, які надсилали йому програмісти з усієї країни. У результаті блогеру вдалося отримати чималу суму, яку він пожертвував українській армії

Коментарі 972
Трохи більше, ніж місяць тому Олександр Петрик відзначив день народження, влаштувавши невеликий благодійний аукціон. Йому вдалося продати скін вартістю 3176 грн за 10 тис. грн — і це при тому, що стартова ціна лота була 2 тис. грн.

Виручені гроші були передані фонду Повернись живим.

Цей успіх надихнув блогера. Він продовжив організовувати аукціони, і згодом вони стали щоденними. Петрик змінив формат заходу, перетворивши торги на лотерею з ціною квитка 20 грн. При цьому учасники мали можливість виграти скін, вартість якого перевищувала цю суму в рази.

Підсумком 32-денного марафону став збір 605 250 грн. Лише останній розіграш приніс понад 44 тис. грн. У ньому взяла участь 171 особа, всього ж було викуплено 2216 квитків.

Взяти участь у лотереї можна в Telegram-каналі Петрика.

Українську армію підтримують як у нашій країні, так і за кордоном. Безліч публічних особистостей вже зробили великі пожертвування на користь ЗСУ та організацій, які допомагають потерпілим через війну українцям. Серед іменитих благодійників Стівен Спілберг, королева Великобританії Єлизавета, Леонардо ді Капріо Міла Куніс, Ештон Кутчер, багато інших.

За матеріалами techno.nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода