D.Solutions очолив Сергій Коваленко

Генеральним директором D.Solutions призначений Сергій Коваленко, управлінець із багаторічним досвідом у ритейл-, банківській і промисловій сферах. На новій посаді його головними завданнями будуть забезпечення операційної та фінансової ефективності й реалізація стратегії D.Solutions

Коментарі 2715

Cергій Коваленко змінить на посаді Абдуллу Кьоксала, який після завершення контракту в Україні повернеться до Туреччини.

«Моєю місією в D.Solutions було провести бізнес через етап трансформації ринку електроенергії, зокрема, розділення колишніх обленерго на операторів системи розподілу та постачальників. В рамках цього процесу разом із командою нам вдалося переформатувати роботу, підвищити рівень клієнтського сервісу, розширити портфоліо енергетичних і «зелених» продуктів та об’єднати їх під брендом YASNO. Як результат: електропостачальні компанії, що входять до D.Solutions, за оцінкою незалежних експертів лідирують у галузі», – прокоментував Абдулла Кьоксал, який очолював D.Solutions з моменту створення.

Сергій Коваленко має 20-річний досвід управління ритейл-компаніями, банківськими та промисловими підприємствами в Україні та Казахстані. Зокрема, був директором з розвитку «Нової пошти», головою наглядової ради «Post Express» та головою правління «ATF Bank» (Казахстан).

«Маю за честь очолити команду, яка створила унікальну для України пропозицію на енергетичному ринку. Разом ми продовжимо розвивати бізнес у відповідності з трендами на декарбонізацію, диджиталізацію, інклюзивність та іншими глобальними тенденціями», – акцентував генеральний директор D.Solutions Сергій Коваленко.

«Відповідно до Нової Стратегії 2030 ДТЕК трансформується в більш екологічний, ефективний та технологічний бізнес. У випадку з D.Solutions додається ще й акцент на клієнтоцентричність, як основу надання якісних послуг споживачам. Перед генеральним директором D.Solutions Сергієм Коваленком стоїть завдання зміцнити лідерські позиції компанії на конкурентному ринку, продовжити активне вдосконалення й розвиток цифрових сервісів та різноманітних послуг для клієнтів, зокрема й у сфері енергоефективності та раціонального використання ресурсів», – відзначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

Операційний холдинг D.Solutions входить до Групи ДТЕК. Його компанії з постачання електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів під брендом YASNO надають послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях. Три компанії D.Solutions тричі очолили рейтинг постачальників електроенергії, складений аналітичним центром DiXi Group в рамках проєкту USAID.

За матеріалами прес-релізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода