Дабл Тріпл Snow Fest 2020 відбудеться онлайн на MEGOGO

Цими вихідними, 19 та 20 грудня, відбудеться трансляція других міжнародних змагань Дабл Тріпл Snow Fest 2020, які будуть доступні глядачам онлайн.

Коментарі 1706

Трансляція пройде на медіасервісі MEGOGO, який протягом двох днів вестиме ефір зі сноупарку під Аркою дружби народів у Києві. Таким чином за сноубордистами і лижниками із 18 країн можна буде спостерігати з будь-якого куточку світу.

Доступ до трансляції на медіасервісі MEGOGO буде безкоштовним, навіть для незареєстрованих користувачів. Початок о 16:00, 19 грудня, в суботу. Подивитися трансляцію можна у розділі «Спорт» на MEGOGO або за посиланням. Перегляд можливий із будь-якого пристрою, що підтримує медіасервіс: Smart TV, смартфони, планшети та інше. 

Передплатники MEGOGO також зможуть побачити ефір у форматі окремого поп-ап каналу «Дабл Тріпл Snow Fest», що знаходитиметься у розділі «Телеканали».

Дабл Тріпл Snow Fest 2020 – одні із небагатьох світових змагань такого формату, що відбуваються 2020 року. Торік подія проходила у форматі фестивалю і поєднала змагання та музичні концерти, зібравши понад 35 000 відвідувачів за один вікенд. В умовах адаптивного карантину Дабл Тріпл Snow Fest фокусується на  онлайні, тому глядачів на самій події не буде. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода