Dacia у новій кампанії показав, що деякі речі повинні бути доступними кожному

Dacia разом з рекламною агенцією Publicis Conseil вивели електромобілі на новий рівень у своїй новій кампанії

Коментарі 1598

Після того як виробник автомобілів Dacia здійснив справжню революцію на ринку автомобілів базової комплектації, випустивши Logan і Sandero, а після цього ще й в сегменті позашляховиків з моделлю DUSTER, настав час вивести на новий рівень електромобілі за допомогою нового авто Dacia Spring.

Автомобіль Dacia Spring розпочинає нову еру – електротранспорту доступного кожному. Dacia Spring стане найдоступнішим електромобілем на європейському ринку.

Так як можна бути одночасно важливим і при цьому залишатися веселим, Dacia разом з рекламною агенцією Publicis Conseil створили кампанію з яскравими кольорами, проте не відхиляючись від філософії бренду – розробки автомобілів базової комплектації, доступних для кожного.

Зйомки кампанії проходили у Мадриді під керівництвом Джеймса Ф. Котона, де було відтворено картину «Божевільний світ», у якій зіткнулися два паралельні і протилежні всесвіти: гіперексклюзивності та інклюзивності з автомобілем Dacia.

Коротко основне повідомлення кампанії виражено таким чином: «Деякі речі повинні бути доступними кожному. Точно так само, як і електромобілі», а слоган кампанії ще більше підтверджує доступність нового авто: «Новий автомобіль Dacia Spring. На 100% електричний. Ексклюзивно для кожного».

На відміну від необхідності стояти в довгих чергах за парою ультра-лімітованих кросівок, заходити до клубу через окремий вхід для VIP персон, або купувати дизайнерські навушники за космічними цінами, Dacia пропонує альтернативу для тих людей, які шукають щось дійсно важливе за найкращою ціною.

Ця кампанія ще раз сколихне принципи і позиції бренду Dacia на автомобільному ринку, який вже здобув репутацію «порушника спокою і порядку» серед конкурентів. А все тому, що компанія лише пропонує своїм клієнтам усе те, без чого їм не обійтись.

Переклад новини підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram

 video
sostav.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода