Дахозносний ролик дахозносних снеків з дахозносним смаком

Другий рік поспіль креативна команда Grape просто шаленіє від сильного смаку снеків Gonzo. Шаленіє та знімає шалені ролики.

Коментарі 1357

Чим снеки Gonzo відрізняються від інших? Тим, що навіть перший відкушений шматочок може повністю знести дах! І це не жарти, адже смак Gonzo вирізняється особливою насиченістю.

Впродовж минулорічної кампанії рівень відтоків із торгівельних точок зріс в середньому на 16%. Тож цього року ми вирішили продовжити розповідати про сильний смак снеків. Ми показали весь спектр емоцій любителів Gonzo: з моменту відкриття упаковки до моменту насолоди смаком улюбленого перекусу.

Ось ти дістаєш перший снек і розумієш, що вже за мить відчуєш його насичений смак. Рот наповнюється слиною, а в голові з'являються яскраві образи, які підігрівають очікування смакового вибуху. Підносиш до рота, а далі… Хрусь! Бах! Прощавай, дах!

«Gonzo – бренд снеків, команда якого не вірить у жодні дослідження, окрім показників відтоку з полиці. І такий підхід дозволяє бути сміливими і йти ва-банк в комунікації. Нова кампанія – результат зростання відтоку з полиці після початку нашої роботи з брендом у 2019 році. Ми продовжуємо керуватися стратегією, яку визначили для Gonzo – стати брендом із найсильнішим смаком снеків на ринку», – прокоментував Юрій Гладкий, CEO Grape.

«В своїх комунікаціях ми не боїмося виглядати дивними, оскільки найважливіше для нас – емоція. Емоція драйву та жаги смаку, що зароджується при перегляді, досягає своєї кульмінації, коли споживач відчуває дахозносний смак снеків «Gonzo». І саме це вибухове відчуття – те, заради чого ми працюємо», – розповіла маркетингова директорка групи компаній «Карпатські мінеральні води» Елла Цибуля.

 Gonzo_Advertising

Client: Carpathian mineral waters

Marketing Director – Ella Tsybulya
Marketing Manager – Natalia Pavlenko
General Director – Nikita Nevestyuk

Agency: Grape

CEO – Iurii Gladkiy

Creative Director – Aleksey Maksimenko

Creator – Sasha Malyk 

Senior Creator – Natasha Tsvietkova

Motion Designer – Andrey Lubchik

Designer – Eugenia Onyshchenko

Account Director – Olha Boyandina

New Business Director – Ksenia Sokur

Account manager – Anna Vergai

Production: No Stars

Director – Eugene Gozheyshiy
1st AD – Dmitriy Hasanov
DOP – Anton Fursa
Executive producer – Ivan Krutous
Producer – Kostya Galyko
Producer assistant – Evelina Bialaja
Production designer – Mykola Kischuk
Stylist – Dina Golubeva

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода