Дакота Джонсон знялася в кампейні для Gucci

Американська акторка Дакота Джонсон знялася в останній рекламній кампанії Gucci для сумки Jackie 1961 року.

Коментарі 1851
Культова сумка дому Gucci, вперше представлена в 1961 році, витримала випробування часом і трендами. Названа на честь неймовірно шикарної колишньої першої леді Жаклін Кеннеді, The Jackie тепер є символом стилю. Протягом останніх кількох десятиліть сумка була заново винайдена та переосмислена, водночас зберігши фірмову вишуканість, яку знають і люблять деякі з найвідоміших знаменитостей та ікон стилю. Про це пише Vogue.

Нова кампанія "Джекі 1961" представляє Дакоту Джонсон у фільмі, який занурює її у багато світів "Джекі 1961". Фільм і зображення, зняті Гленом Лучфордом, розповідають про різні епохи "Джекі" через сучасну лінзу Дакоти. Від неквапливої вечері з друзями до бігу на літаку та тренування — Джонсон подорожує Лос-Анджелесом із "Джекі" 1961 року.

Сьогоднішня версія Jackie 1961 продовжує виходити за межі сумки, викликаючи емоційні зв'язки та спогади. Нова сумочка буде доступна в трьох розмірах — міні, маленькому та середньому — у широкому діапазоні кольорів таіматеріалів. Нова колекція Jackie 1961 і супутня з нею кампанія знаменують важливий момент для Gucci цього року, оскільки вони продовжують дивитися в минуле, щоб прокласти захопливе майбутнє.

"Слідуючи визначній лінії повторень, кожне з яких символізує свій час, сьогоднішня модель Jackie 1961 виходить за межі традиційного завдяки своєму гладкому силуету й універсальному підходу", — йдеться в пресрелізі.
 video
За матеріалами https://focus.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода