Дана Оханська стала ведучою новин телеканалу «Типовий Київ»

Телеканал «Типовий Київ» продовжує розвивати лінійку власних телепрограм і поповнювати команду новими обличчями. Дана Оханська стала ведучою новин на телеканалі «Типовий Київ». Свій перший ефір Дана проведе у понеділок, 11 жовтня.

Коментарі 3479

Дана Оханська – за освітою журналіст, працювала кореспондентом та брала участь у зйомках проекту «Холостяк».

«Я з дитинства хотіла стати ведучою новин. І зараз настав той час, коли я готова здійснити цю мрію. Я тривалий час йшла до неї: здобула освіту журналіста, працювала кореспондентом, брала участь в зйомках реаліті-шоу - все це удосконалювало мої навички роботи в кадрі. Цікаво те, що саме в той день, коли я записала відео-візитку ведучої (аби подаватися з нею на кастинги), мені потрапило на очі оголошення про вакансію «Ведуча новин» на телеканалі «Типовий Київ». Співпадіння чи знак - не знаю. Але я рада, що тепер буду працювати в супер-дружньому медіа-холдингу Live Network і висвітлювати новини мого найулюбленішого міста Київ» - ділиться своїми враженнями Дана Оханська.

Дана приєднається до команди ведучих новин – Юлії Білогурової та Марії Горбунової. Щогодини в ефірі телеканалу «Типовий Київ» виходить підбірка актуальних новин про життя столиці, проблеми та теми, що найбільше турбують киян. 

Дивіться більше новин з життя столиці на телеканалі «Типовий Київ».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода