Даріо Срна став бренд-амбасадором Ajax Systems у Хорватії

Відомий хорватський захисник і володар Кубка УЄФА Даріо Срна стане бренд-амбасадором українського виробника охоронних систем Ajax Systems у Хорватії.

Коментарі 1474
Слоган кампанії: “Ajax. Моя тактика захисту”.

"Даріо — легенда світового футболу та справжня суперзірка у Хорватії. Його бренд-амбасадорство надасть додатковий імпульс просуванню Ajax на ринку Адріатики", - CMO Ajax Systems, Валентин Гриценко.

"У мене вдома встановлено розумну систему безпеки Ajax, і тепер навіть на зборах або у тривалих відрядженнях я можу бути спокійним, що мій дім і близькі під надійним захистом. Зручно, що керування системою здійснюється через застосунок у смартфоні — так я можу контролювати безпеку будинку з будь-якої точки світу", - Даріо Срна.

У межах запуску кампанії заплановано серію діджитал-активностей, а також ексклюзивний мерч і матеріали для B2B-партнерів Ajax. Головна мета кампанії — посилити та закріпити позиції компанії у Адріатичному регіоні.

Крім того, що Даріо сам є користувачем Ajax, у минулому він також рекомендував систему колишньому партнеру по клубу Паулу Фонсеці, екстренеру «Шахтаря», чий будинок пограбували. Після інциденту Фонсеці в Італію відправили Ajax: систему встановили у його будинку для захисту від будь-яких можливих подій.
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода