Дар’я Юровська завершила роботу в штаті Суспільного

13 січня журналістка та медіаменеджерка Дар’я Юровська звільняється з посади виконавчої продюсерки дирекції телебачення Суспільного мовника.

Комментарии 1214
Найближчим часом медіаменеджерка планує відпочити й хоче присвятити більше часу близьким.

Дар’я Юровська належала до команди, яка розпочала побудову українського Суспільного мовника ще 2014 року після Революції Гідності. За час роботи спочатку в державній, а з 2017 року в новоствореній Суспільній телерадіокомпанії обіймала позиції заступниці генерального директора, програмної директорки та виконавчої продюсерки платформи телебачення.

«Суспільне для мене було та залишається дуже близьким і важливим проєктом. Водночас відчуваю потребу рухатися далі, розвиватися й набувати нових компетенцій», — розповідає про своє рішення звільнитися Дар’я Юровська.

Медіаменеджерка також поділилася спогадами про початок реформи й розбудови мовника.

«Ми починали з більш ніж тридцяти різних телерадіокомпаній, які управлялися як державні установи й роками створювали контент, керуючись законодавством про висвітлення діяльності влади. До того ж закон про Суспільне на старті у 2014-му був декларативним і не давав жодних інструментів для запуску реформи.

Тоді важко було уявити, що перетворення цієї державної машини на незалежне та підзвітне суспільству медіа, одну телерадіокомпанію, що працює за єдиними стандартами як у центрі, так і в регіонах, узагалі можливе. Сьогодні ж ні в кого немає сумнівів, що незалежний Суспільний мовник в Україні існує.

Тепер маємо новий виклик — залучити на Суспільне якомога більшу аудиторію, яка прийде за якісними розвагами й залишиться на чесні новини та змістовні дискусії. Вважаю, що Суспільний мовник цілком готовий до цього амбітного виклику», — розповіла вона.

Голова правління UА: Суспільне мовлення Зураб Аласанія подякував медіаменеджерці за спільну роботу й зазначив, що перший етап становлення мовника відбувся також і завдяки її зусиллям.

«Разом із Дар'єю ми подолали найскладніший шлях: перший етап побудови Суспільного. Вона ніколи не боялася викликів і відповідальності, на початках беручись не тільки за те, що мала робити за посадовими обов’язками, а й за будь-яку ділянку роботи, яка потребувала уваги, втручання та часом порятунку. І паралельно всі ці роки Дар’я системно вибудовувала робочі процеси там, де ніхто інший не впорався б.
Я вдячний за спільну роботу протягом цих років і маю сказати, що становлення Суспільного мовника відбулося великою мірою завдяки наполегливій роботі Дар’ї», — сказав Зураб Аласанія.

Дар’я Юровська також звернулася до колег: «Нині на Суспільному дуже потужна команда на всіх рівнях, що відкриває нові перспективи для мовника. Тож бажаю лише сил і натхнення всій нашій команді. Залишаюся із Суспільним, тепер уже як глядачка».

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода