Де краще купити кондиціонер та на що звернути увагу при виборі?

Купити кондиціонер https://air-conditioner.ua/ інверторного типу має сенс, якщо ви: плануєте досить інтенсивну експлуатацію техніки

Коментарі 667 промо

Якщо у вашому місті немає магазину кліматичної техніки або його асортименти вас не влаштовує, можна кондиціонер купити на сайті. Це і зручно, і вигідно: не потрібно витрачати час на дорогу, можна задати діапазон цін, скористатися фільтрами для вибору найбільш підходящої моделі, вивчити описи, порівняти кілька моделей, замовити доставку та розплатитись онлайн. При цьому на кондиціонер ціна нижча, ніж в офлайн-магазині. А якщо продавець пропонує купити кондиціонер з установкою у Києві чи іншому місті, це позбавляє вас від клопоту, пов'язаних з пошуком кваліфікованого монтажника.

Як вибрати кондиціонер

Продавці пропонують охочим кондиціонер купити у Києві та інших містах величезний вибір моделей, і зорієнтуватися у всьому цьому різноманітті непросто. Кондиціонери розрізняються:

  • способом монтажу;
  • потужністю;
  • типом компресора (інверторні-неінверторні);
  • набором функцій.

Кондиціонер повинен відповідати приміщенню

З першим пунктом визначитися найпростіше, найуніверсальніше рішення для будинку, квартири, офісу – настінна спліт-система. Вибір підлогово-стельової моделі має сенс, якщо над вікном недостатньо місця для монтажу класичного внутрішнього настінного блоку. Якщо необхідно купити кондиціонер із встановленням внутрішнього блоку у підвісну стелю, підійде касетна модель. А канальні та колонні спліт-системи призначені для приміщень великої площі, комерційних та промислових об'єктів.

Потужність (продуктивність з холоду-тепла) обов'язково повинна відповідати площі приміщення, рекомендується підбирати її з розрахунку 1 кВт на 10 м2. В описі кондиціонера завжди вказується, для якої площі він призначений, але при виборі кондиціонера для комерційного промислового об'єкта краще звернутися до професіоналів, які при розрахунку потужності врахують всі нюанси.

Платіть за функції, які вам потрібні

Купити кондиціонер https://air-conditioner.ua/ інверторного типу має сенс, якщо ви:

  • плануєте досить інтенсивну експлуатацію техніки у режимі 24/7 або близькому до цього;
  • розраховуєте використовувати кондиціонер як обігрівач не тільки в міжсезоння, а й узимку;
  • хочете досягти ідеальної температури, яка підтримуватиметься з точністю до 0,5 °;
  • готові одразу заплатити на кілька тисяч гривень більше, щоб у перспективі менше платити за електроенергію та рідше витрачатися на ремонт.

Якщо ви розглядаєте кондиціонер як джерело не тільки прохолоди, а й тепла, обов'язково зверніть увагу на нижню межу температури, за якої він може працювати на обігрів. Для більшості неінверторних моделей -7 ° С є межею можливостей, але у продажу є лінійки, здатні працювати в режимі обігріву морози до -15 °.

Набір основних функцій у всіх сучасних спліт-систем однаковий, а перелік додаткових функцій відрізняється, але не дуже істотно (різні виробники впроваджують подібні технології, але можуть їх по-різному називати). Якісь рідкісні, екзотичні функції зазвичай істотно підвищують ціну техніки, а обійтися без них цілком можна.

А ще важливо вибрати надійний інтернет-магазин, який не перший рік продає кондиціонери та пропонує широкий асортимент техніки відомих брендів за конкурентними цінами. Співробітники такого магазину відмінно орієнтуються в цьому асортименті та можуть допомогти порадою. Чудово, якщо тут можна замовити професійний монтаж, ремонт і сервісне обслуговування.

Обговорити з іншими читачами:
Погода