Де купити Біткоїн за вигідним курсом?

Якщо ви хочете придбати Bitcoin, тоді вам треба знайти обмінник, де курс біткоїна буде найвигіднішим. Радимо вам скористатись послугами обмінної платформи Coin24.com.ua, яка працює на цифровому ринку з 2018 року.

Коментарі 996 промо

Біткоїн — це найперша криптовалюта, що була розроблена у 2009 році, людиною чи групою людей, які називали себе Сатоші Накамото. Саме він є початківцем ери криптовалют. Спочатку люди не розуміли, яка його роль, функції та для чого він взагалі потрібен. Вони відносились до нього боязко, оскільки раніше з таким ніхто не стикався. Однак, згодом ситуація кардинально змінилась. Тепер цифрові гроші займають вагоме місце у фінансовій системі людства. Кожного дня криптовалютами користуються мільйони людей по всьому світу. Оскільки більшість фінансових операцій проходить в режимі онлайн, цифровим валютам це грає на руку. З моменту своєї появи, ціна Біткоїну збільшилась в кілька тисяч разів. Багато людей вже є власниками цієї криптомонети, однак є і ті, що ще не мають у своєму криптогаманці дану монету. Якщо ви хочете придбати її, тоді вам треба знайти обмінник, де курс біткоіна буде найвигіднішим. Радимо вам скористатись послугами обмінної платформи Coin24.com.ua, яка працює на цифровому ринку з 2018 року. 

В чому заключаються основні переваги Coin24.io?

  • Обмінник криптовалюти працює повністю в автоматичному режимі без перерв та вихідних днів, 24/7.
  • Кожному користувачу доступно понад 50 найпопулярніших монет та токенів: Tezos, Nem, Filecoin, HZM coin, Ethereum Classic, Zcash, Cardano, Polygon, Bitcoin, Litecoin, Ripple, Dash, Shiba Inu, Uniswap, Tron, Tether, Avalanche, Bitcoin SV, Dogecoin, Ethereum, StarSlax, Axie Infinity, Cosmos, Vechain, 1inch, Qtum, The Sanbox, Chiliz, Near, Monero та інші. 
  • Є можливість здійснити обмін криптовалюти в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Вінниці, Житомирі та ще в 32 містах України. Сервіс працює також на території Польщі та Чехії. Більш детально про це за посиланням.
  • Користувачі Coin24.io можуть конвертувати криптовалюту в євро, долари та гривні. Є варіант отримати їх готівкою та на персональний рахунок.
  • Сервіс співпрацює з безпечними платіжними системами та банками:  Advanced Cash, Ощадбанк, Payeer, Privat24, Monobank, Perfect Money та Visa/Mastercard.
  • Також ви можете обміняти криптовалюту на криптовалюту. Останнім часом, саме це направлення є дуже затребуване серед користувачів. Наприклад, часто обмінюють між собою такі монети: btc to eth, usdt to btc, xrp to usdt та інші різні криптовалютні пари.
  • Криптообмінник цінує кожного свого клієнта і саме тому на сервісі працює реферальна програма за допомогою якої будь-який зареєстрований користувач може отримувати кошти на залучених рефералах. Крім цього, на Coin24.io є кешбек, який також сприяє отриманню пасивного доходу у вигляді накопичувального відсотка.
  • З сервісом Coin24 ви завжди будете першими в курсі всіх новинок на цифровому ринку. Ми намагаємось вам надати найактульнішу інформацію з цифрового ринку. У нас на платформі є розділ новин, в якому щотижня публікуються цікаві статті. В цьому розділі ви можете детально ознайомитися з детальним оглядом на кожну з криптовалют та останніми тенденціями світової цифровізації.
  • Авторитетність сервісу підтверджена багатьма позитивними відгуками від нових та постійних клієнтів, як на самому сайті, так і на інших платформах. 
  • Хочемо уточнити про те, що на сайті обов’язковою є верифікація документів, що потрібна для максимального захисту прав та конфіденційної інформації користувача. 

Як ви вже встигли помітити, криптообмінник Coin24.io має великий список позитивних аспектів, що вигідно виділяють його з-поміж інших сервісів, що надають такі ж самі послуги. Радимо вам довго не думати, а приєднуватись до великого числа (понад 10 000) наших користувачів. Ми чекаємо саме на вас!

Обговорити з іншими читачами:
Погода