Ідеальний працівник очима ТОП-менеджерів

Проект Red Bull Рольова модель

Коментарі 2590

Відомий ведучий та шоумен Роман Міщеряков разом з ТОП-менеджерами великих компаній намагалися розібратись, який він - ідеальний працівник. Хто крутіший - креативні чи організовані? Які навички (особливо у наші карантинні часи) - це абсолютний маст, а які переоцінені. Та якими скілами мають володіти кращі фахівці у різних професіях.

Розмова щоразу починалась з невеликого квізу з описами звичайних людей щодо тих чи інших професій. Чи вгадають ТОП-менеджери та власники бізнесів, які риси притаманні тим чи іншим спеціальностям? І кого залюбки візьмуть на роботу у 2021?

Дивіться інтерв'ю Red Bull Рольова модель!

Артем Бойко, маркетинг-директор Unit.City, впевнений, що гарний працівник — той, хто може круто виконувати свої обов'язки, має прокачані софт-скіли, які просто необхідні в умовах нової реальності, та завжди зберігає бадьорість духу (на робочому місці і не тільки).

Якими рисами має володіти працівник, щоб перформити на максимумі і стрімко підійматися вгору кар'єрними сходинками? Відомий шоумен та ведучий Роман Міщеряков запитався у рекрутинг-директора DataArt Катерини Баннікової.

Яка людина має ракетний двигун всередині та здатна переробити всю роботу (навіть у свята та вихідні, і таке буває, так..). Співвласник сервісу доставки їжі Raketa Олексій Юхимчук — у останній серії Red Bull Рольова модель.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода