Decathlon співпрацюватиме з НБА

Один з найбільших ритейлерів спортивних товарів у світі, та Національна баскетбольна асоціація (НБА) з 2021 року оголосили про багаторічне партнерство, у рамках якого Decathlon став офіційним ліцензіатом НБА по всій Африці, Азії, Європі, на Близькому Сході та в Латинській Америці.

Коментарі 1369

Партнерство полягає у ексклюзивній підбірці термобілизни, взуття та аксесуарів, розроблених Decathlon, під брендуванням франшиз НБА. Продаватимуться товари під власним баскетбольним брендом Decathlon - TARMAK.

Товари будуть доступні виключно у понад 1200 магазинах Decathlon у всьому світі та в інтернет-магазинах компанії. В Україні товари частково вже представлені у фізичних магазинах, частково можна замовити онлайн.

«З часів створення TARMAK чотири роки тому ми мріємо співпрацювати з НБА, найбільшою баскетбольною лігою у світі», - зазначив лідер TARMAK Демієн Дезіттер. "Ми маємо спільну мету - розвиток баскетболу у всьому світі, тому це природно - разом працювати над реалізацією цього завдання ".

«Ми раді співпраці з Decathlon, лідером у галузі роздрібної торгівлі спортивними товарами зі світовим масштабом”, - заявив директор з розвитку світового партнерства NBA Стів Гріффітс. “Завдяки цьому партнерству, вболівальники НБА та баскетболісти у всьому світі отримають доступ до вражаючого та інноваційного асортименту товарів, який допоможе їм долучитися до гри".

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода