Дедлайн Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 продовжено

Увага! Гарна новина! Дедлайн Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 продовжено до 7 вересня! Не впустіть шанс подати роботи на оцінку міжнародних лідерів думок, заробити визнання знайомих та конкурентів, а також заявити про себе.

Коментарі 9852

Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 має репутацію щорічного звіту українських дизайнерів, підбиття творчих підсумків та доведення одної-єдиної істини: в Україні є дизайн.

Подаючи роботу, ви маєте можливість увійти до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2018/2019 з коефіцієнтом – 1, (k=1), бути оціненими провідними закордонними дизайнерами, арт-директорами, архітекторами та визнаними за свої досягнення на міжнародних конкурсах експертами, а також увійти у професійну спільноту українського ринку.

Нагадуємо, що для студентів із підтвердженням статусу студента скан-копією, а також для робіт, що є фіналістами професійних конкурсів дизайну та реклами, участь є безкоштовною.

Дедлайн подачі робіт – 7 вересня.

Виставка-конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 відбудеться у рамках тижня креативності Ukrainian Creative Week, з 23 по 26 жовтня та буде сповненою нетворкінгом, семінарами та воркшопами від кращих гравців рекламної індустрії та підсумками конкурсів, у вигляді Церемонії нагородження переможців.

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: [email protected] – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода