Дедлайни Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 та KAKADU Awards знову продовжено!

За чисельними проханнями, Всеукраїнська рекламна коаліція знову продовжує дедлайни національних конкурсів Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 та KAKADU Awards 2017.

Комментарии 2269

Ukrainian Design: The Very Best Of 2017

Членами журі конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 виступають виключно міжнародні експерти, що забезпечує популяризацію талановитих українських дизайнерів за кордоном. Головною ціллю конкурсу є сприяння розквіту галузі дизайну в Україні та поліпшення конкурентоспроможності. Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 відкритий не тільки для професійних, але й для студентських робіт та нереалізованих проектів-концептів.

Доведи, що в Україні є дизайн. Дедлайн подачі робіт подовжено до 17 вересня.

KAKADU Awards 2017

Унікальним є формат конкурсу KAKADU Awards , де кожен учасник виступає членом журі та представляє погляд лідерів рекламної індустрії на самих себе. У конкурсі можуть взяти участь як агентства, студії, тощо, так і окремі креатори – автори робіт.  

Бажаєш конструктиву від суперника? Подавай роботу на сайт до 22 вересня.

Вже третій рік поспіль Ukrainian Design: The Very Best Of та KAKADU Awards проходять у рамках Ukrainian Creative Week. Цього року Тиждень креативності відбудеться з 24 по 26 жовтня на АртПРИЧАЛІ, за аресою вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2.

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська, contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.

sostav.ua

Обсудить с другими читателями:
Погода