День народження Епіцентру: вітають покупців - мільйонерів і дарують 50000000

Вісімнадцятий день народження мережі торгових центрів «Епіцентр» в компанії вирішили відсвяткувати особливо голосно і в дорослому форматі - аж на 50000000. Компанія прагне, щоб кожен покупець мережі відчув себе переможцем і отримав незабутні емоції від своєї покупки.

Коментарі 4432

Починаючи з 7 серпня покупці, які здійснили покупку на суму від 1500 грн з карткою «Вигода», отримують в чеку QR-код або посилання на сторінку акції на сайті epicentrk.ua (або через SMS-повідомлення, якщо забирають товар інтернет-магазину на пункті самовивозу). Зайшовши на сторінку акції, де чек вже буде автоматично зареєстрований і натиснувши кнопку старт, учасник має шанс отримати 1000000, 50000, 5000 і інші суми балів на карту «Вигода». Нагадаємо, що 1 бал = 1 гривня. Загальний подарунковий фонд акції складає 50 мільйонів балів!

- Святкуючи свій день народження, кожен іменинник хоче влаштувати для гостей справжнє незабутнє свято і вразити їх, - коментує акцію Ірина Шинкаренко, СМО ТОВ «Епіцентр К». - Мережа торгових центрів «Епіцентр» щороку відкриває нові і розширює вже наявні торгові центри, дарує покупцям буквально гори подарунків: автомобілі, подорожі, квартири і приємні сюрпризи. В цьому році нам - 18. І ми святкуємо по-дорослому. Даємо шанс виграти в загальному 50 мільйонів балів на покупки в Епіцентрі. Є вже перший мільйонер і таких щасливчиків буде ще багато. Тим самим хочемо, щоб українці облаштовували свої оселі красиво, сучасно і затишно. А для щасливого і комфортного життя в Епіцентрі є все!

Перший мільйонер, на карту якого буде зараховано один мільйон балів, зробив покупку в столичному Епіцентрі в перший день акції. Жінка купувала товари для ремонту своєї квартири. І відразу не повірила, що отримала один мільйон балів. Каже, що виграних балів вистачить, щоб здійснити сучасний якісний ремонт в квартирі. Протягом двох перших днів 10 учасників акції отримали по 50 тис. Балами. Всього понад 20 тис. Покупців взяли участь в акції на вихідних. Акція триватиме до кінця місяця і є безпрограшною: кожен, хто перейде за посиланням на сторінку акції, гарантовано отримає певну суму балів до мільйона. Шанс на мільйон отримає кожен, хто зробить покупку будь-яких товарів в Епіцентрі з карткою «Вигода» на суму від 1500 грн.

Подробиці і Правила акції на сайті: https://epicentrk.ua/ua/actions/epitsentru-18.html

У компанії чекають нових мільйонерів - переможців акції.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода