День закоханих від Stella Artois

Stella Artois пропонує поринути в історію життя легендарної французької співачки Даліди, подивитися романтичний фільм в домашній атмосфері та послухати надихаючий подкаст про кохання.

Коментарі 3423

До дня Святого Валентина Stella Artois спільно з кінотеатром Планета Кіно підготували тиждень кінопоказів фільму «Даліда». Дивовижна біографія французької співачки підкорить глядачів чудовими акторськими роботами та музичним супроводом. Крім походу в кінотеатр, Stella Artois пропонує поринути у світ романтичного кіно і представляє прекрасне зібрання фільмів на MEGOGO спільно з кінокритиком Андрієм Алферовим. Добірка буде доступна з 11 лютого по 11 березня.

«Stella Artois це вишуканий бренд, для особливих моментів, який вже багато років запрошує насолоджуватися життям разом з тими, хто найбільш важливий. Ми хочемо ділитися святковим настроєм і надихати людей не тільки в період свят. Сподіваємося, кожен знайде для себе щось цікаве і надихаюче », – коментує вихід збірки Катерина Сахарнова, маркетинг-менеджер преміальних брендів AB InBev Efes України.

Ще один приємний сюрприз від бренду Stella Artois – це інтеграція в подкаст Катерини Гайдут «Людині потрібна людина». Спільні виходи подкасту дадуть слухачам можливість налаштуватися на романтичний настрій. Його герої, портретний фотограф і режисер Сергій Сараханов, засновник київського готелю BURSA і глава BursAtelier Development Василь Гроголь, художниця Марія Рева, дизайнер Світлана Бевза, відповідають на питання від бренду, розповідають в яких проявах у них живе любов, як вони її транслюють і, з ким поділяють. Перший подкаст вже доступний за посиланням: https://anchor.fm/katerina74/episodes/ep-eps82m.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода