Денис Зепсен вестиме «Новини» на «UA: Першому»

Журналіст і ведучий Денис Зепсен приєднався до команди Суспільного і з 8 лютого вестиме денні випуски «Новин» на телеканалі «UA: Перший».

Коментарі 1639
Про це повідомила пресслужба Суспільного на корпоративному сайті Суспільного.

За словами Дениса Зепсена, він спостерігав за процесом становлення незалежного Суспільного мовлення і радий стати частиною мовника, якому можна довіряти.

«Суспільне — це високі стандарти журналістики, які ніхто не скасовував, це об’єктивність, баланс думок, відокремлення фактів, їхня точність, відкритість та просвітництво. А все це разом будує головне — довіру глядача. Суспільне в Україні відбулося, далі — становлення та розвиток, і я щиро радий долучитися до цих процесів. Це обов’язково оцінить глядач, який відтепер має можливість бачити і знати об’єктивні та чесні новини», — цитує його слова пресслужба.

Денис Зепсен працює в медіа понад 15 років, кар’єру розпочав відразу після закінчення факультету журналістики Запорізького національного університету. Працював редактором й радіоведучим, а також журналістом на телебаченні. Денис Зепсен був ведучим інформаційно-аналітичної щоденної прямоефірної токінг-студії «Коментарі» на каналі Zik та програми «Український погляд на світ» на каналі Espreso.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода