Dentsu Aegis Network Ukraine представляє тему і нову айдентику Future Lab 2019

10-а конференція Future Lab відбудеться 10 вересня і пройде під темою – Future Lab X: Lead. Link. Learn. Традиційно будемо говорити про технології, інновації та рішення, які драйвують комунікаційний ринок.

Комментарии 1334

Lead – про лідерство і тренди, яким будуть слідувати провідні компанії. Link – про яскраві колаборації і партнерські рішення, які дозволяють бізнесу стати ще ефективнішим. Learn – про впровадження різних освітніх проектів, які допомагають корпоративному сектору розширювати горизонти та залучати таланти.

«Наша комунікаційна група вже четвертий рік поспіль займає позицію №1 по білінгах на ринку. Але бути першими за обсягами для нас не самоціль, ми хочемо просувати інновації та бути трендсеттерами в комунікаційній сфері. Цього року наш фокус уваги спрямований на анатомію лідерства, ефективні партнерства і культуру безперервного навчання. Упевнений, що виступи, які прозвучать зі сцени, надихнуть наших гостей», – коментує CEO Dentsu Aegis Network Ukraine Олександр Гороховський.

До свого ювілею Future Lab оновлює логотип і айдентику.

«Future Lab – це не просто конференція, це бренд з 10-річною історією, який з кожним роком розростається в кількості гостей, дивує різноплановістю спікерів, бренд, який диктує тренди і створює важливі інформаційні приводи для комунікаційного ринку прямо на сцені», – коментує Оксана Стехіна, CBDO Dentsu Aegis Network Ukraine.

В основі нового стилю – сувора монохромна типографіка, яку легко інтегрувати в будь-яку графічну систему. Таке рішення вибрано, щоб підкреслити динаміку і гнучкість мислення в сучасному світі. Стилістика підпорядкована головній меті конференції – пошуку інновацій. Кольоровим акцентом 2019 року стане неоново-зелений, що символізує оновлення, свіжість ідей і енергію.

Future Lab – одна з найбільших конференцій в Україні, присвячених маркетингу, комунікаціям та медіа. Проводиться щорічно з 2011 року. Майданчик для обговорення технологій майбутнього, знайомства з новими світовими інноваціями, адаптованими під український ринок. Гостями можуть стати представники рекламно-комунікаційного ринку на запрошення групи Dentsu Aegis Network Ukraine.

За матеріалами прес-релізу.
Обсудить с другими читателями:
Погода