Dentsu запускає dentsu X в Україні

Dentsu анонсує запуск dentsu X в Україні, глобального бренду повносервісної медійної агенції, яка надаватиме на локальному ринку інтегровані та персоналізовані рішення.

Коментарі 1225

Нова агенція dentsu X Ukraine поглине інший бренд комунікаційної групи — Vizeum Ukraine, що є еволюційним процесом в межах трансформації холдингу на глобальному рівні. 

Dentsu X Ukraine націлена на розробку першокласних комунікаційних та медіапослуг для українських клієнтів, як міжнародних, так і місцевих брендів, зосереджуючись на характері досвіду аудиторії. У фокусі уваги — потреби споживачів, які швидко змінюються, і ключові мотиваційні фактори, які стоять за цими змінами. 

Завдяки об’єднанню високоефективних талановитих команд з усієї мережі dentsu разом із передовими практиками найбільш динамічного у світі медіаагентства, dentsu X Ukraine отримує величезну конкурентну перевагу в маркетинговій екосистемі, що постійно трансформується. 

CEO об'єднаної команди dentsu X Ukraine стане Анна Горкун. Обіймаючи керівні посади в групі dentsu Ukraine з 2011 року, зокрема позицію CEO Vizeum Ukraine протягом чотирьох років, Анна зробила значний внесок в успіх та розвиток довірених їй брендів. Сильний стиль керівництва та великий досвід дозволять їй культивувати ефективні практики глобального бренду в місцевому медіаландшафті.   

Санджай Назералі, Global Client & Brand President dentsu X, коментує: «Це велика честь вітати наших українських колег у родині dentsu X. Ми давно працюємо з ними, як частиною ширшої групи Dentsu Group і знаємо, що це надзвичайно талановита і націлена на співпрацю команда. Оскільки вони стикаються з постійними викликами, ми з нетерпінням чекаємо партнерства з ними, щоб допомогти побудувати світле майбутнє».  

Олександр Гороховський, CEO dentsu Ukraine, коментує: «Ми запускаємо dentsu X у період безпрецедентних випробувань для України. Але будучи лідером сім років, розвиваючи медіабізнес протягом тридцяти років разом зі змінами в державі та соціально-економічними трансформаціями, ми розуміємо, що це найсприятливіший час, щоб перетворити труднощі на мотивацію і зробити бізнес ще успішнішим. Це неймовірна честь і глибока відповідальність — будувати бренд dentsu X в Україні на цьому вирішальному етапі».  

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода