Депутати хочуть заборонити продаж алкоголю та сигарет у супермаркетах

До Верховної Ради внесли законопроект № 5805. Його автори пропонують заборонити продаж алкогольних напоїв та сигарет будь-яких видів у супермаркетах

Коментарі 1184
Як повідомляє Прямий, проектом закону пропонують заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, які використовують у електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згорання в приміщеннях магазинів, які продають харчові продукти, товари для дітей чи спортивні товари. 

Таким чином фактично сигарети та алкоголь будуть продаватись виключно у спеціалізованих стаціонарних торгівельних точках (магазинах), де інші товари, крім перелічених, не продаються. У цих видах магазинах продаватимуть лише ці категорії товарів. 

У випадку, якщо супермаркети здійснюватимуть продаж алкоголю та сигарет, вони отримають штраф у розмірі десяти прожиткових мінімумів (23 790 грн). 

Ініціатором змін виступив нардеп “Слуги народу” Георгій Мазурашу. Наразі законопроект опрацьовують у комітеті. Згодом його винесуть на розгляд.

За матеріалами https://rau.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода