Десятки художників зіпсують російські рублі в проекті NFT для України

Агентства Goodby Silverstein & Partners та Amplify London розпочали міжнародну кампанію з арт-проектом NFT «Rubles for Ukraine» («Рублі для України»). Вони хочуть допомогти сім’ям та біженцям, які борються з хворобами, безпритульністю та голодом після російського наступу.

Коментарі 2816
Мистецький проект під керівництвом Goodby Silverstein & Partners та Amplify London перетворює російські банкноти на валюту надії для українців, які переживають руйнування війни.

Ініціатива, яка отримала назву «Рублі для України», представляє понад 40 художників з усього світу, які створюють оригінальні роботи, спотворюючи купюри. Вилучені гроші будуть продані наступного місяця як NFT, щоб допомогти сім’ям та біженцям, які борються з хворобами, бездомністю та голодом, оскільки триває наступ Росії.

Велику партію рублів — дефіцитних на Заході через санкції — творчий колектив придбав у контактної особи в Гельсінкі, яка придбала готівку в Санкт-Петербурзі. Кеш складається в основному з 100 і 200, з кількома доданими 500 і 1000.

Використовуючи ці рублі як полотно, різні художники з усього світу почали змінювати купюри перед липневим розпродажем на ринку Kairos у мережі Solana. Планується виставка в галереї IRL, що дозволить покупцям NFT заявити про свої відповідні фізичні твори мистецтва.
sostav.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода