Девелопер Alliance Novobud презентував новий логотип та оновлений офіційний сайт

Попри воєнний стан, в Україні стартував новий бізнес сезон. Працювати на повну силу, сплачувати податки й збори, заробітну плату, відбудовувати та створювати нові можливості — пріоритети бізнесу в надскладні для держави часи

Коментарі 1492

Відновивши свою діяльність вже у квітні, девелопер Alliance Novobud продовжив будівництво усіх своїх житлових комплексів, відкрив двері відділів продажу. Влітку в офіс повернулися працівники, які до того працювали віддалено, а вже у вересні Alliance Novobud презентував ринку новий логотип, оновлені позиціювання та офіційний сайт.

«Будувати, виконувати свої зобов’язання та втілювати плани попри все — наші головні завдання сьогодні, тому продовжуємо не просто будувати, а й змінюватися візуально. Влітку ми розпочали роботу над створенням нового лого — сучасного, виразного та лаконічного. Взявши все найкраще від старого логотипу й додавши сучасних трендів дизайну, ноток стилістики оновленого концепту сайту, ми створили лого, яке підкреслює нашу індивідуальність та стиль. Серед наших клієнтів з’являються все більше іноземців, тож ми, так ви мовити, європеїзували наш логотип,  замінивши написання літер латиницею» — зазначила директорка з маркетингу Alliance Novobud Ірина Міхальова.

Зазнало змін й позиціювання девелопера. Дотепер Alliance Novobud був відомим для більшості як забудовник, який активно будує в Броварах.

«Маючи два великих та самобутніх проєкти в Києві, ми є також і столичним девелопером. Таким чином, Alliance Novobud — прогресивний гравець столичного ринку об’єктів бізнес-класу та визнаний лідер у сегменті осучаснення й розбудови міст Київської агломерації» — зауважила Ірина Міхальова.  

Головним завданням в роботі над оновленням офіційного сайту Alliance Novobud стало його осучаснення, наповнення якісним та змістовним контентом, дружніми до користувача функціоналом та можливостями.

«Був повністю змінений дизайн сайту — спеціально для цього ми провели професійні фотосесії на будівельних майданчиках та у відділах продажу, оновили пул рендерів. Завдяки спрощеній навігації, користувачу відтепер легше орієнтуватися та швидко знаходити потрібну інформацію про, наприклад, проєкти, які наразі будуються, про умови придбання нерухомості, про вакансії компанії тощо. Особливу увагу розробники приділили мобільній версії сайту, адже клієнти найчастіше користуються саме цим типом пристроїв» — розповіла пані Ірина.   

Варто зазначити, що Alliance Novobud відмовився від російськомовної версії сайту, сконцентрувавши увагу на україномовній та англомовній. Контент англійською мовою наразі готується і буде завантажений найближчим часом.

«Осмислені простори для життя» — під таким девізом девелопер Alliance Novobud увійшов у новий бізнес сезон та продовжує творити свою славну історію прогресивного та досвідченого забудовника столиці та Київської агломерації.

У Києві девелопер Alliance Novobud представлений двома проєктами, які перебувають на стадії реалізації, — клубний будинок на Подолі Illinsky House та житловий комплекс бізнес-класу в серці столиці — Montreal House.

З 2010 року Alliance Novobud займається розвитком та осучасненням міста-супутника столиці — Бровари. Починаючи з 2010 року, звели, здали в експлуатацію та заселили 12 будинків житлового комплексу «Лісовий квартал», 4 будинки житлового комплексу «Зелений квартал», 2 будинки житлового комплексу KRONA PARK, 4 будинки житлового комплексу KRONA PARK ІІ та 1 будинок житлового комплексу Madison Gardens. В процесі будівництва 9 будинків житлового комплексу KRONA PARK II та 3 будинки житлового комплексу Madison Gardens.

Кілька років тому Alliance Novobud стартував з новим проєктом — заміським житловим комплексом клубного формату «Лавандовий».

За понад 18 років роботи Alliance Novobud:

  • Введено в експлуатацію понад 500 тис. м2 житла;
  • На етапі будівництва понад 450 тис. м2;
  • Плануємо здати до кінця року ще 110 тис. м2;
  • В проєктному портфелі 540 тис. м2;
  • Понад 10 тис. щасливих родин живуть у наших будинках. 

Alliance Novobud — соціально-відповідальний гравець будівельного ринку. Крім житлової та комерційної нерухомості зводить об’єкти соціальної інфраструктури. Девелопер побудував та передав у комунальну власність міста Бровари такі об’єкти інфраструктури: парк «Сосновий», дитсадок «Казка», спортивний майданчик, майданчик для вигулу собак, баскетбольне та футбольне мініполя. Alliance Novobud відновлює й міську інфраструктуру — встановлює освітлення на ділянках вулиць, які належать місту, влаштовує асфальтне покриття тощо.

За матеріалами пресрелізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода