Диджитал-виставка від IREX та групи агентств agama «Твоя СИЛА — прагнути перемоги»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), співпрацюючи разом з Talan Communications, provid та PLEON Talan, що належать до групи агентств agama, відкрили онлайн-виставку «Твоя СИЛА — прагнути перемоги», в межах програми СИЛА (Єднання через спільні дії молоді), що створює належні умови інтеграції внутрішньо переміщеної молоді, працює над розвитком соціальної згуртованості в громадах та розширює знання молоді ВПО щодо розробки політик та взаємодії з місцевою владою

Коментарі 834
Робота над виставкою розпочалася ще до повномасштабної російської агресії. Протягом серпня-листопада 2021 року в межах грантової підтримки від програми СИЛА (Єднання через спільні дії молоді), громадські організації разом з молодіжними центрами проводили корисні тренінги для громад на тему розвитку гнучких навичок за методологією IREX «Youth Essential Skills», психологічної сталості, лідерства та командобудування, ораторського мистецтва, соціальної згуртованості та артпленери у громадах.

Як підсумок, у 15 громадах на Сході нашої країни відбулися креативні воркшопи з післявоєнного бачення майбутнього України, де молодь через творчість продемонструвала своє ставлення до України, висловила свою думку щодо того, в якій країні вона хоче жити, та виплеснула свої переживання у звʼязку зі збройною агресією. В результаті, були створені зворушливі артоб'єкти, що увійшли до цієї виставки.

Хоча всі роботи були створені до повномасштабного вторгнення росії в Україну, вони відтворюють почуття та страхи молодих людей щодо війни, жагуче бажання перемоги й злагоди та любов до рідного краю.

Агентство Talan Communications уже мало креативну концепцію офлайн-заходу в Музеї історії Києва. На день відкриття, 17 березня 2022 року, був запланований виступ гурту RasSvet, учасники якого є ВПО. Мала працювати фотозона з інтерактивною мапою України. Кожен гість міг позначити рідне місто чи село наліпкою та на згадку отримати полароїдне фото із заходу. А піар-агентство PLEON Talan готувалося підтримати подію у ЗМІ та соцмережах.

Після початку повномасштабного вторгнення задля безпеки виставку вирішили перетворити в онлайн. На сайті, який розробило агентство комунікацій provid, представлені як індивідуальні, так і групові артоб'єкти, що демонструють єдність української молоді, шанування нею свободи думки, вільного вираження поглядів і переконань. Сайт має кілька експозиційних розділів: «Скульптури», «Відеоролики», «Листівки», «Картини», «Есе». До того ж експонати можна переглянути, скориставшись розподілом за регіонами. До створення сайту долучилася й команда PLEON Talan, яка відповідала за текстове наповнення: описи робіт, тексти для сторінок і їх переклад англійською.

Артоб’єкти представлені в нестандартній сітці. Відвідувачі мають змогу обрати певний вид робіт або переглянути всі роботи за обраною локацією в розділі «Географія». Окрім артоб'єктів можна побачити багато ілюстрацій, які складаються в невеличку історію на головній сторінці. Історію, у якій всі ми беремо участь і у якій всі ми прагнемо перемоги. Саме про це і розповідає проєкт «Твоя СИЛА – прагнути перемоги».

Відвідати виставку та ознайомитися з проєктом ви можете за посиланням: http://cyla-exhibition.org.ua/.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода