Digital-блок семінарів на Ukrainian Design: the Very Best Of

У вівторок, 14 жовтня, запрошуємо всіх, хто прагне знати більше про дизайн у цифровому середовищі, на семінари Ukrainian Design: the Very Best Of.

Комментарии 1746

Відбуватимуться вони, нагадаємо, у G 13 project studio (пров. Балтійський, 23).

У першій половині дня, з 10-00 до 15-00 тут виступатиме авангард українського digital – креативні директори провідних агенцій та дизайн-студій.

Розпочне сесію о 10-00 Володимир Смірнов, креативний директор Aimbulance та член клубу ADC*UA. Він розкаже про UX-підхід до розробки цифрових інструментів.

Об 11-00 Наталія Стрельченко  розкаже про останні тренди у веб-дизайні.

Розуміння причин появи сучасних трендів веб-дизайну допоможе краще зрозуміти їх суть та зробити використання більш ефективним. Наталія працює в агенції GRAPE Ukraine на позиції Chief Design Officer, є магістром графічного дизайну і членом Клубу Арт Директорів ADC UA.  

О 12-00 Юрій Бабіч, CEO студії ідей та дизайну Polk, поділиться досвідом та порадами у сфері дизайну мобільних додатків.

Антон Колісник, Digital Creative Director агенції VGNC, о 13-00 виступить із лекцією на тему «Анімація інтерфейсу - новий етап у створенні інтерактивного проекту».

І о 14-00 Олег Нобр розкаже все про "Залучення на порталах-2014". Ви дізнаєтеся способи утримання користувача на сайті на прикладі великих і популярних ЗМІ, які нещодавно провели редизайн своїх порталів.

А після 15-00 на вас чекає не менш цікава сесія від ВАРТО і САЛОНу, тому слідкуйте за анонсами! 


http://sostav.ua

Обсудить с другими читателями:
Погода