Digital Chain (mr.fish) — Найкраща маркетингова агенція за версією UGW Awards

Нагородження відбулося на вечірці в рамках Ukrainian Gaming Week 2021

Коментарі 1502

Агенція Digital Chain, що входить до складу мартех-компанії mr.fish, була відзначена премією UGW Awards як Найкраща маркетингова агенція.

UGW Awards — перша в Україні премія для провідних представників ринку азартних ігор. Вона зазначає представників азартної галузі, які досягли найбільшого успіху і продемонстрували значне зростання. Кращі компанії індустрії визначаються за версією організаторів UGW 2021.

Цього року UGW Awards представила 13 номінацій. Нагородження лауреатів пройшло на афтепаті масштабної виставки Ukrainian Gaming Week 2021 15 вересня.

UGW Awards доповнила перелік нагород Digital Chain, що підтверджують ефективність роботи агентства з партнерами на локальних і міжнародних ринках. У минулому агентство було відзначено такими нагородами як Betting Awards, Effie Awards, ADC, KIAF і т.д.

Компанія mr.fish також взяла участь у UGW 2021. CEO Юрій Тітков став спікером другого дня конференції з лекцією “Окупність маркетинговых кампаний в iGaming”. А Костянтин Карпалов, співзасновник CPA-мережі Papa Karlo, яка також є частиною mr.fish, виступив модератором лекторія першого дня конференції.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода